ראשי | גלגל המזלות | ניק ג'ונאס - מפה אסטרולוגית

ניק ג'ונאס - מפה אסטרולוגית

ניק ג'ונאס - מפה אסטרולוגית ניק ג'ונאס - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לניק ג'ונאס? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של ניק ג'ונאס

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

שמש במזל בתולה מבשרת על חשיבה מאורגנת וקפדנית גם אם כלפי חוץ נראה כי הדברים מתרחשים באקראיות והודות למזל העיוור. הירח ב – 'שור' צופן כישרון מוסיקלי בתוספת נטייה לכייף וליהנות ממנעמי החיים. כוכב מרס ב – 'סרטן' רומז על קשר הדוק עם המשפחה השורשית ונטייה להעריץ את דמות האם ואף להפנים את מה שנדמה לו כרעיונותיה.

יחסי הירח עם הכוכבים אוראנוס ונפטון חושפים עולם של רגשות סוערים, תזזיים, לוחמניים אך יצירתיים ובעלי גוונים אמנותיים. נקודת המזל ב – 'קשת' צופה הצלחות קרייריסטיות ואחרות תוך כדי מסעות ונדודים, כמו גם חשש כמוס מפני התחייבויות במישור הזוגי. כוכב ונוס ב – 'מאזניים' מעודד נטייה להתבונן במציאות גם מבעד לעיני האחרים.

על פי האסטרולוגיה הסינית ניק נולד בשנת הקוף, מה שאומר שהשנה – שזו שנת הקוף אף היא – צפויה לו קריירה חלומית שופעת פריצות דרך מהממות, אך בתנאי שיאמץ משמעת עצמית ויוותר על חברתם של טיפוסים בעלי אופי מפוקפק. באופק ממתינים לו חיי אהבה זורמים ומרגשים כל עוד יקפיד שלא להיסחף אל חופים אבודים שגם גיבורים ואמיצים מעדיפים לעקוף אותם.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


383 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה סינית, אסטרולוגיה, אסטרולוגיה הורוסקופ, שנת הקוף, ניק גונאס, ניק גונאס סרטים ותוכניות טלוויזיה, מזל בתול

תן ציון למאמר זה

0