ראשי | גלגל המזלות | דמי לובאטו - מפה אסטרולוגית

דמי לובאטו - מפה אסטרולוגית

דמי לובאטו - מפה אסטרולוגית דמי לובאטו - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לדמי לובאטו? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של דמי לובאטו

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

השמש במזל אריה מרעיפה על דמי משימות בומבסטיות ופרויקטים בימתיים ומעניקה לה נפש כריזמטית, דרמטית ולוחמנית אך עלולה להתנגש בירח שמצבו ברקיע מעיד על מופנמות, סגירות, רגישות ופגיעות. יחסיו של הירח עם כוכב פלוטו רומזים על כפייתיות, ואילו קשריו עם כוכב אוראנוס מדגישים תכונות כגון מקוריות, חריגות ומשיכה אל המסתורי ואל יוצא הדופן. כוכב נפטון מזרים אליה שפע של יצירתיות חולמנית.

כוכב מרס במזל תאומים משתדל לנפץ את סגירותו של הירח ושואף להציף אותה בעליזות, שובבות, צחוק, קלילות, הומור וסקרנות. 'המלחמה' בין מרס לבין הירח מולידה נדנדה של רגשות שלעיתים נוטה אל חולמנות רחפנית, ולעיתים אל בילויים צוהלים שעבורם היקום הוא מעין מגרש-משחקים שנוצר כדי לספק הרפתקאות ועינוגים. הזווית כלפי כוכב סטורן מעודדת גישה עסקית וחוש מסחרי.

על פי האסטרולוגיה הסינית דמי נולד בשנת הקוף מה שאומר שהשנה – שהיא שנת הקוף אף היא – צפויה לה קריירה משגשגת משופעת בפריצות דרך מרשימות, אך בתנאי שתאמץ משמעת עצמית ותימנע מחברתם של טיפוסים מפוקפקים. באופק קורצים לה חיי אהבה יפים ומרגשים כל עוד תקפיד שלא להיסחף אל חופים אבודים שאפילו דרקונים סיניים נשמרים לא לדרוך בהם.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


380 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה, אסטרולוגיה הורוסקופ, דמי לובאטו, דמי לובאטו סרטים, דמי לובאטו הופעה בישראל, דמי לובאטו עובדות, דמי לובאטו ישראל, דמי לובאטו בישראל, דמי לובאטו יהודיה, דמי לובאטו גובה

תן ציון למאמר זה

0