ראשי | מיסטיקנים מומלצים | שרה אלמה איגר - מתקשרת ומיסטיקנית - ייעוץ טלפוני

שרה אלמה איגר - מתקשרת ומיסטיקנית - ייעוץ טלפוני

מתקשרת, מייעצת לזוגות, מומחית לטיפולים אנרגטיים ולניקוי נשמה.

שרה אלמה איגר - מתקשרת, מייעצת לזוגות, מומחית לטיפולים אנרגטיים ולניקוי נשמה.
אני יודעת גם לאבחן כישופים ועין הרע ולהסירם, לטהר בתים מאנרגיה שלילית, להתכונן לעתיד מתוך מודעות והבנה רגשית. אני יועצת לאנשים בענייני עסקים, לגבי בחירת שותפים מתאימים, מיקום ועיתוי לפתיחת עסק ומובילה אותם להגשמה ולהצלחה.

אענה לך על שאלות כמו מדוע אני מרגישה תקועה? כלום לא הולך לי, מתי תהיה לי זוגיות? איני מסוגלת לשחרר, מה חוסם אותי? האם יש עלי עין הרע? כישוף? מתי אמצא עבודה? לאיזה כיוון ללכת? האם לעבור דירה?
אני עוזרת לך להיגמל מקשרים ממכרים ופוגעניים, מוצאת מה חוסם אותך מלהתקדם הלאה בחיים, עוזרת לך להגשים זוגיות איכותית בשבילך, פותחת לך את מרכזי המזל, השפע וההגשמה שלך.

אני גם מטפלת ברפואה משלימה בעזרת יצירה ותרפיה באומנות, דמיון מודרך, הילינג, תטא הילינג, ביו-אורגונומי, ריפוי קוונטי, ריפוי תדרים, e.f.t הטכניקה לחופש רגשי - פסיכולוגיה אנרגטית, קינסיולוגיה, קלפי ארכיטיפים, שחזור גלגולים וציור אנרגטי.

המוטו שלי הוא לבחור בחיים מתוך אהבה במקום חיים מתוך פחד. אני מאמינה שאנו יכולים להיות שותפים ביצירת גורלנו, הגורל לא קבוע מראש אלה יש לנו תמיד את הבחירה.

* ייעוץ טלפוני אישי לכל רחבי הארץ- אפשרות תשלום באמצעות כרטיס אשראי.

צרו עימי קשר טלפוני לקבלת יעוץ אישי.
ניתן לפנות אלי בכל שעה באמצעות טופס יצירת הקשר.

טלפון:
072-2285854

קישור לאזור האישי שלי

קישור לכתבה עליי במדור המומלצים

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


65 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מיסטיקנית בירושלים, שרה אלמה איגר, שרה אלמה איגר טלפון, שרה אלמה איגר כתובת, שרה אלמה איגר המלצות, ייעוץ טלפוני מיסטי, מיסטיקנים ייעוץ טלפוני, קינסיולוגיה בירושלים, תרפיה באומנות בירושלים, דמיון מודרך בירושלים, הילינג בירושלים, תטא הילינג בירושלים, ריפוי תדרים בירושלים

תן ציון למאמר זה

0