ראשי | מיסטיקנים מומלצים | אסתר תהילים וקבלה - הכוונה אישית ע"פ היהדות ברמת גן

אסתר תהילים וקבלה - הכוונה אישית ע"פ היהדות ברמת גן

מיסטיקנית המכוונת, יועצת ומעניקה עצות מעשיות לאנשים שפונים אליה וזקוקים לעזרה.

אסתר- תהילים וקבלה- מיסטיקנית המכוונת, יועצת ומעניקה עצות מעשיות לאנשים שפונים אליה וזקוקים לעזרה. אני פועלת אך ורק בשיטות המבוססות על הדת היהודית ומותרות לפי ההלכה ולכן קהל היעד שלי הוא אנשים חילוניים ודתיים כאחד. אני גם מפרשת חלומות (באמצעות הקבלה) ומעבירה מסרים המגיעים מנשמות של נפטרים. היות ואני אישה דתייה, עיקר פעילותי מתמקדת בציבור של נשים אולם גם גברים מוזמנים לפנות אליי לייעוץ ולהדרכה טלפונית.

בתור אישה דתייה, אני עובדת רק בשיטות שמותרות על פי ההלכה. אני נעזרת באבני קריסטל מיוחדות, קבלה, תהילים וקלפי תהילים ותקשור דרך נרות.

אני יכולה לעזור בתחומים הכי חשובים בחיים של כל אדם: בריאות, זוגיות ופרנסה. שהרי אלה הם שלושת המרכיבים הכי חשובים בחיינו. אני גם נותנת ייעוץ לאנשים עסקים, עוזרת בבחירת רכישות של נכסים, בעיות פריון וקשיים בזוגיות ובמשפחה בכלל.

כדי להעביר מסר למי ששואל אותי, אני מבקשת שם פרטי ושם האם, תאריך לידה לועזי ועברי ורצוי - גם תמונה. הפרטים הללו מספקים לי הרבה מידע ופתרונות שאני יכולה להעביר לאדם. בנוסף, במפגשים אישיים, אני גם קוראת בכפות הידיים (לנשים בלבד) וגם מפרשת חלומות ברמה גבוהה מאוד, על פי עקרונות הקבלה. אני גם נעזרת בנומרולוגיה ואסטרולוגיה קבלית.

צרו עימי קשר טלפוני לקבלת יעוץ אישי.

טלפון:
072-2285830

קישור לאזור האישי שלי

קישור לכתבה עליי במדור המומלצים

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


143 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסתר תהילים וקבלה, אסתר תהילים וקבלה המלצות, אסתר תהילים וקבלה כתובת, אסתר תהילים וקבלה טלפון, מיסטיקה ברמת גן, ייעוץ לפי הקבלה, ייעוץ לפי הקבלה ברמת גן, יעוץ קבלי ברמת גן, פירוש חלומות ברמת גן, ייעוץ לפי קלפי תהילים, ייעוץ זוגי ברמת גן, ייעוץ עסקי ברמת גן, אסטרולוגיה קבלית, אסטרולוגיה קבלית רמת גן

תן ציון למאמר זה

0