ראשי | מיסטיקנים מומלצים | אתיה גולן - מתקשרת וקוראת בקלפים בצפת

אתיה גולן - מתקשרת וקוראת בקלפים בצפת

מתקשרת, יועצת באמצעות קלפים ומורה רוחנית, מעצבת בתים לפי תורת הפנג שווי, מטפלת הוליסטית, מאסטר רייקי, טיפול בעזרת קריסטלים ועוד.

אתיה גולן - מתקשרת, יועצת באמצעות קלפים ומורה רוחנית, מעצבת בתים לפי תורת הפנג שווי, מטפלת הוליסטית, מאסטר רייקי, טיפול בעזרת קריסטלים ועוד.

אני מעניקה ייעוץ אישי טלפוני בכל תחומי החיים, תהליכי הטיפול שלי מותאמים לכל אדם באופן אישי, גילוי וחיבור לתת מודע, לימוד להתמודדות עם קשיים, שינוי תפיסת עולם ועוד.

אני מייעצת במגוון בעיות ונושאים כמו בעיות משפחתיות וזוגיות, פרנסה, התלבטות לגבי בחירת מקצוע, בעיות במקום העבודה, מעבר דירה, בחירת בן או בת זוג, התמודדות עם קשיים, חוסר ביטחון עצמי, גירושין, נישואין, ייעוץ עסקי, העצמת קשר הורים-ילדים, הדרכה לחיים בעלי משמעות ומציאת נתיב נכון בחיים, שינויים ומעברים בחיים ועוד.

אני מאמינה שאני עוזרת למטופלים שלי להבין שיש מציאות, יש חיים ויש עובדות שאותן לא ניתן לשנות אלא רק ללמוד להסתכל עליהן באופן שונה וחיובי, מה שמשנה להם את השקפת העולם שלהם ומשפר את איכות החיים שלהם.

בעלת ניסיון משנת 2000.

אני גם יועצת ומעצבת בתים לפי תורת הפנג שווי, מנחה סדנאות רוחניות ברחבי הארץ, לפי ביקוש. הפעילות גם כוללת, בין היתר, טיולים מאורגנים ברוח המיסטיקה, לקברי צדיקים המשולבים עם הרצאות והפעלות מגוונות. אני מלמדת בכל רחבי הארץ להסמכה ולקבלת תעודה.

צרו עימי קשר טלפוני לקבלת יעוץ אישי.

טלפון:
072-2285862

קישור לאזור האישי שלי

קישור לכתבה עליי במדור המומלצים

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


184 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אתיה גולן, אתיה גולן המלצות, אתיה גולן כתובת, אתיה גולן טלפון, תקשור בצפת, מתקשרת בצפת, מורה רוחנית בצפת, עיצוב לפי פנג שוואי, פנג שוואי בצפת, פנד שוואי בצפון, מטפלת הוליסטית בצפת, טיפול הוליסטי בצפת, רייקי בצפת, מאסטר רייקי בצפון, טיפול בעזרת קריסטלים, טיפול בעזרת קריסטלים בצפון, טיפול בעזרת קריסטלים בצפת

תן ציון למאמר זה

0