ראשי | מיסטיקנים מומלצים | אדל סוטיל - יעוץ ותיקשור בטלפון

אדל סוטיל - יעוץ ותיקשור בטלפון

"בדרכי שלי" - אדל היא מתקשרת ומאמנת אישית לשינוי, מתמחה בייעוץ אישי ותקשור בטלפון. בעלת ניסיון מעל ל- 35 שנים. אני בעלת ניסיון רב בטיפול וייעוץ לבעיות בזוגיות ובהגשמה עצמית.

אדל סוטיל - "בדרכי שלי" - אדל היא מתקשרת ומאמנת אישית לשינוי, מתמחה בייעוץ אישי ותקשור בטלפון. בעלת ניסיון מעל ל- 35 שנים. אני בעלת ניסיון רב בטיפול וייעוץ לבעיות בזוגיות ובהגשמה עצמית.

בייעוץ אישי טלפוני אני מייעצת במגוון נושאים ובעיות כמו ייעוץ זוגי, מציאת זוגיות, התאמה זוגית, החזרת אהבה, הרגשת תקיעות, הרגשת חוסר מימוש עצמי, חוסר ביטחון עצמי, בחירת מקצוע, קריירה ולימודים, ילדים ומשפחה, ייעוד והכוונה מקצועית ועוד.

אני מאמינה שאוכל לגרום לאנשים להיות יותר מאושרים בחייהם ולהגשים את המטרות והיעדים שהציבו לעצמם.

תקשור הנו יצירת קשר בין תודעה לתודעה. גם לתודעות שאינן נמצאות כרגע בעולמנו. לדוגמא, קשר בין תודעות של בני אדם מתקיים כל הזמן, חלקו נעשה באופן מודע, דרך דיבור או מגע, וחלקו באופן לא מודע, דרך השפעות הדדיות עדינות וסמויות מן העין. זרימה של רגשות, תחושות ואנרגיות בין בני האדם קיימת כל הזמן.

אני גם מנחה סדנאות והרצאות בתחומי המיסטיקה והרוחניות - מעגלי העצמה, מעגלי נשים, ערבי גיבוש, מסיבת רווקות, ימי הולדת וכד'. מנהלת קבוצת נשים בפייסבוק, כולל שידורים חיים - קבוצת 21 יום של תודעת אומץ. ההצטרפות לקבוצה בחינם.

אני מנחה סדנאות והרצאות בתחומי המיסטיקה והרוחניות- מעגלי העצמה, מעגלי נשים, ערבי גיבוש, מסיבת רווקות, ימי הולדת וכד'.

צרו עימי קשר טלפוני לקבלת יעוץ אישי.

טלפון:
072-2285634

קישור לאזור האישי שלי

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 לניווט אל הקליניקה באמצעות WAZE 
לחצו כאן
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


191 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

סדנאות מיסטיקה, החזרת אהבה, החזרת אהבה בטלפון, תקשור באשדוד, אדל סוטיל, אדל סוטיל טלפון, אדל סוטיל כתובת, אדל סוטיל המלצות, אימון אישי באשדוד, אימון זוגי באשדוד, יעוץ זוגי באשדוד, תקשור בטלפון, יעוץ מיסטיקה בטלפון, יעוץ מיסטיקה טלפוני, החזרת אהבה באשדוד, פתיחת מזל באשדוד, סדנאות מיסטיקה בדרום, מעגלי העצמה בדרום, מעגלי נשים בדרום, מסיבת רווקות באשדוד, מסיבת רווקות בדרום, פעילות למסיבת רווקות בדרום

תן ציון למאמר זה

0