ראשי | מיסטיקנים מומלצים | פנינה מתוק – נומרולוגיה, תקשור וקלפי טארוט בהרצליה

פנינה מתוק – נומרולוגיה, תקשור וקלפי טארוט בהרצליה

מיסטיקנית, מתקשרת, נומרולוגית ויועצת אישית בקלפי טארוט המשלבת טיפולי רפואה משלימה כמו דמיון מודרך, שיטת ימימה ועוד.

פנינה מתוק – מיסטיקנית, מתקשרת, נומרולוגית ויועצת אישית בקלפי טארוט המשלבת טיפולי רפואה משלימה כמו דמיון מודרך, שיטת ימימה ועוד.

הייעוץ שלי מתאים לכל מי שצריך לחזק מערכת זוגית, מציאת זוגיות, התאמה זוגית, נישואין, גירושין, מציאת אהבה, מניעת גירושין, שלום בית, ייעוץ מקצועי לקריירה, בחירת מקצוע, החלפת תחום עיסוק, שינוי או החלפת שם, בחירת שם לתינוק ועוד...

התקשור הוא כלי של מודעות, הוא נועד לעורר את הפנימיות למלאכה של אחדות והכוונה לזרימה בחיינו. אנחנו מקבלים את הידע הנחוץ לנו על מנת להבין ולהנחות את צעדינו ממקום שקט ובוטח.
אנו יכולים להיעזר בתיקשור עצמי ולכוון את עצמנו או שאנו יכולים להיעזר במתקשר או מתקשרת לקבלת מסרים ותשובות על שאלות שמסקרנות או מציקות לנו, לקבל הכוונה ולצאת מתקיעות בכל נושא בחיים. והעיקר להיות שלמים ומאושרים עם עצמנו ועם החלטותינו!

נומרולוגיה היא שיטת אבחון של תהליך ההתפתחות והלמידה של האדם באמצעות הבנת תאריך הלידה ושם שעימו נולד. הדבר דומה לתעודת זהות קוסמית. כל מספר שמרכיב את התאריך, מלמד על תיבת האנרגיות שמתלוות בחיי האדם.

הניסיון שלי הוא מעל ל- 20 שנים.

הייעוצים והטיפולים מתקיימים בהרצליה.

צרו עימי קשר עכשיו לקבלת יעוץ ראשוני/פגישת היכרות ללא תשלום!

טלפון:
072-2285953

קישור לאזור האישי שלי

קישור לכתבה עליי במדור המומלצים

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


27 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

פנינה מתוק, נומרולוגית בהרצליה, נומרולוגיה בשרון, תקשור בשרון, יעוץ בהחלפת שם, פנינה מתוק טלפון, פנינה מתוק כתובת, פנינה מתוק המלצות, נומרולוגיה בהרצליה, תקשור בהרצליה, קלפי טארוט בהרצליה, קלפי טארוט בשרון, יעוץ בקלפי טארוט בהרצליה, דמיון מודרך בהרצליה, שיטת ימימה בהרצליה, מציאת אהבה, יעוץ למציאת אהבה בשרון, יעוץ מציאת אהבה, יעוץ מציאת אהבה בהרצליה, יעוץ בהחלפת שם בהרצליה

תן ציון למאמר זה

0