ראשי | מיסטיקנים מומלצים | דגנית אור - אסטרולוגיה ונומרולוגיה בראשון לציון

דגנית אור - אסטרולוגיה ונומרולוגיה בראשון לציון

אסטרולוגית, נומרולוגית ויועצת להעצמה אישית.

דגנית אור - אסטרולוגית, נומרולוגית ויועצת להעצמה אישית. אני מציעה לך את המקום שבו כל אישה שרוצה להפסיק את ה"לופ" ממרדף החיים, ומהאוטומט ולהתחיל להיות במקום של מימוש עצמי ומיצוי הפוטנציאל בחייה בצומת האישית ו/או העיסקית.

הייעוץ שלי מתאים לכל מי שרוצה לחזק מערכת זוגית, מציאת זוגיות, מציאת אהבה, ייעוץ והכוונה, ניתוח האופי והתכונות של הילדים עפ"י תאריך לידה ושם, מניעת גירושין, שלום בית, ייעוץ מקצועי לקריירה, בחירת מקצוע, החלפת תחום עיסוק, פתיחת מזל, הסרת מכשולים בחיים ועוד...

אני מעניקה ייעוץ והכוונה בכל תחומי החיים לפי הנומרולוגיה, אסטרולוגיה, תחומי המיסטיקה והרוחניות עפ"י הנתונים המולדים כמו תאריך לידה. אני עוזרת לאנשים להבין את עצמם ומעניקה להם כלים והכוונה כדי לסייע להם להכיר את התכונות המולדות והנרכשות, להבין מה מקדם ומה תוקע אותם, להבין את התקופות בחיים ולמצוא את הייעוד והפוטנציאל שלהם.

אני מאמינה שהתפקיד שלי הוא לעזור לכמה שיותר אנשים להצליח בחיים ואני יודעת איך בדיוק הם יכולים להגשים את עצמם ואת הפוטנציאל שלהם. אני רואה את עצמי כאור שמאיר לאנשים את הדרך במימד הפיזי, הרוחני והמנטאלי בחיים.

המוטו שלי: "לחיות חיים של מלכות ולהפסיק עם חיי הישרדות"!

ניסיון של מעל ל- 10 שנים

הייעוצים שלי מתקיימים בראשון לציון

צרו עימי קשר טלפוני לקבלת יעוץ אישי.

טלפון:
072-2285935

קישור לאזור האישי שלי

קישור לכתבה עליי במדור המומלצים

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


18 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מיסטיקנית בראשון לציון, אסטרולוגית בראשון לציון, נומרולוגית בראשון לציון, מיסטיקה בראשון לציון, נומרולוגיה בראשון לציון, יעוץ נומרולוגי בראשון לציון, דגנית אור, דגנית אור טלפון, דגנית אור המלצות, אסטרולוגיה בראשון לציון, העצמה אישית בראשון לציון, פתיחת מזל בראשון לציון, יעוץ בבחירת מקצוע, יעוץ בבחירת מקצוע בראשון לציון, יעוץ רוחני בראשון לציון

תן ציון למאמר זה

0