ראשי | אסטרולוגיה | מזלות אסטרולוגיה

מזלות אסטרולוגיה

מזלות אסטרולוגיה מזלות אסטרולוגיה

מה המזל האסטרולוגי שלך אומר? הכל על מזלות האסטרולוגיה

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910


כולם רוצים לדעת מה אומרת האסטרולוגיה על המזל שלהם, לכן פנינו לאסטרולוגית שכותבת תחזית יומית באופן קבוע... והנה התוצאות

מזל טלה
הבית הראשון במפה אסטרולוגית נשלט על ידי מזל טלה ומייצג את כרטיס הביקור החברתי של האדם. מזל טלה מושפע מן המזלות אריה וקשת, כמו גם מן הכוכבים שמש וצדק. המזל עצמו שייך ליסוד האש ונשלט על-ידי כוכב מאדים [מארס] הקרוי על שמו של אל המלחמה הרומי, ומבטא אנרגיה, אומץ לב, ראשוניות, יושר, יוזמה והסתערות על היעד.

מזל שור
הבית השני במפה אסטרולוגית נשלט על ידי מזל שור ומייצג ענייני רכוש ונכסים. מזל שור מושפע מן המזלות בתולה וגדי, כמו גם מן הכוכבים מרקורי ושבתאי. המזל עצמו שייך ליסוד האדמה ונשלט [בשותפות עם מזל מאזניים] על ידי כוכב נוגה [וונוס], אלת היופי והאהבה, המקרין חום, ידידות, ויצירתיות.

מזל תאומים
הבית השלישי במפה אסטרולוגית נשלט על ידי מזל תאומים ומייצג חברים וידידים. מזל תאומים מושפע מן המזלות מאזניים ודלי, כמו גם מן הכוכבים נוגה ואוראנוס. המזל עצמו שייך ליסוד האוויר ונשלט [בשותפות עם הבתולות] על ידי כוכב חמה [מרקורי], שליח האלים, המייצג אינטליגנציה, קלילות, חוש הומור, קסם אישי וחוסר מנוחה.

מזל סרטן
הבית הרביעי במפה אסטרולוגית נשלט על ידי מזל סרטן ומייצג משפחה וקרובים. מזל סרטן מושפע מן המזלות עקרב ודגים, כמו גם מן הכוכבים פלוטו ונפטון. המזל עצמו שייך ליסוד המים ונשלט על ידי הירח המסמל רגישות, אינטואיציה, ביישנות, ביתיות, שורשים, רגישות, רגשנות ומשפחתיות.

מזל אריה
הבית החמישי במפה אסטרולוגית נשלט על ידי מזל אריה ומייצג בילויים ושעות פנאי. מזל אריה מושפע מן המזלות קשת וטלה, כמו גם מן הכוכבים צדק ומאדים. המזל עצמו שייך ליסוד האש ונשלט על ידי השמש המשדרת אצילות, מנהיגות, עוצמה, שפע, כריזמה, דרמטיות, מלכותיות וכבוד.

מזל בתולה
הבית השישי במפה אסטרולוגית נשלט על ידי מזל בתולה ומייצג ענייני בריאות ודיאטות. מזל בתולה מושפע מן המזלות גדי ושור, כמו גם מן הכוכבים שבתאי ונוגה. המזל עצמו שייך ליסוד האדמה ונשלט [בשותפות עם התאומים] על ידי כוכב חמה [מרקורי], שליח האלים, המייצג אינטליגנציה, קלילות, חוש הומור, קסם אישי וחוסר מנוחה.

מזל מאזניים
הבית השביעי במפה אסטרולוגית נשלט על ידי מזל מאזניים ומייצג זוגיות ושותפויות. מזל מאזניים מושפע מן המזלות דלי ותאומים, כמו גם מן הכוכבים אוראנוס ומרקורי. המזל עצמו שייך ליסוד האוויר ונשלט [בשותפות עם מזל שור] על ידי כוכב נוגה [וונוס], אלת היופי והאהבה, המקרין חום, ידידות, ויצירתיות.

מזל עקרב
הבית השמיני במפה אסטרולוגית נשלט על ידי מזל עקרב ומייצג רומנטיקה וחושניות. מזל עקרב מושפע מן המזלות דגים וסרטן, כמו גם מן הירח וכוכב נפטון. המזל עצמו שייך ליסוד המים ונשלט על ידי כוכב פלוטו הקרוי על שמו של אל מסתורי ומסמל התחדשות, כוח, חוכמה ורומנטיקה.

מזל קשת
הבית התשיעי במפה אסטרולוגית נשלט על ידי מזל קשת ומייצג לימודים ונסיעות לחו"ל. מזל קשת מושפע מן המזלות טלה ואריה, כמו גם מן הכוכבים מאדים ושמש. המזל עצמו שייך ליסוד האש ונשלט על ידי כוכב צדק [יופיטר] הקרוי על שמו של אל השמיים ומקרין עצמאות, חופש, מרחבים, ידע והשכלה.

מזל גדי
הבית העשירי במפה אסטרולוגית נשלט על ידי מזל גדי ומייצג שאפתנות וקריירה. מזל גדי מושפע מן המזלות שור ובתולה, כמו גם מן הכוכבים נוגה ומרקורי. המזל עצמו שייך ליסוד האדמה ונשלט על ידי כוכב שבתאי [סטורן] המסמל שאפתנות, עוצמה, הישגיות, שמרנות, יציבות ונאמנות.

מזל דלי
הבית האחד עשר במפה אסטרולוגית נשלט על ידי מזל דלי ומייצג פעילות למען החברה והקהילה. מזל דלי מושפע מן המזלות תאומים ומאזניים, כמו גם מן הכוכבים מרקורי ונוגה. המזל עצמו שייך ליסוד האוויר ונשלט על ידי כוכב אוראנוס העמוס במקוריות, תבונה, שנינות, אינטליגנציה גבוהה, חזון וברק.

מזל דגים
הבית השניים עשר במפה אסטרולוגית נשלט על ידי מזל דגים ומייצג נטיות אמנותיות. מזל דגים מושפע מן המזלות סרטן ועקרב, כמו גם מן הירח וכוכב פלוטו. המזל עצמו שייך ליסוד המים ונשלט על ידי כוכב נפטון הקרוי על שמו של אל הים, ומקרין רגשנות, יצירתיות, מופנמות, דמיון ואהבה.

איך בני המזל שלכם במיטה?

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


2677 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגית, אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה שבועית, אסטרולוגית יומית, תחזית אסטרולוגית, אסטרולוגיה חודשית, אסטרולוגיה שנתית לפי תאריך לידה, אסטרולוגיה לפי תאריך לידה, אסטרולוגיה סינית, אסטרולוגיה יומית חינם, אסטרולוגיה לפי תאריך לידה חינם, אסטרולוגיה לפי תאריך לידה ושם

תן ציון למאמר זה

0