ראשי | גלגל המזלות | מקלמור - מפה אסטרולוגית

מקלמור - מפה אסטרולוגית

מקלמור - מפה אסטרולוגית מקלמור - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים למקלמור? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של מקלמור

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

מפת הלידה של מקלמור מציגה שלישיה מוטרפת במזל תאומים את השמש, כוכב מרס ונקודת המזל הקוסמית, שזו תופעה אופיינית לאנשים עצמאיים ברוחם, חופשיים בנפשם ונטולי פוזות. צפוי טיפוס קליל, חביב, נעים, ידידותי, קולח, שוטף, זורם ובקיצור סאבאבי-באבי. שום דבר לא כבד מדי ולא מחייב מדי. עשוי להתברר כידיד נפלא ואיש שיחה מקסים.

כוכב ונוס במזל אריה מביא את מקלמור אל קדמת הבמה, יחד עם צורך בלתי נשלט בהכרה חברתית ורעב תמידי לתשואות. צפויה שירה דרמטית, אך גם כזו שלא מתחנפת לקהל ומשוחררת מן הצורך להרשים. יחד עם זה, ובארבע עיניים, יש לצפות לקצת יותר רוח וצלצולים. הוא חבר נאמן בעת צרה, תומך ורגיש. מתוכנן ומאורגן. בעל כושר מנהיגות, כריזמאטי, שולט במצב, מפוכח, ענייני, ישר והגון.

כוכב מרקורי, מזל תאומים אף הוא, תורם למקלמור יכולות וירטואוזיות בכל הנוגע להבעה בעל פה ובכתב. הוא אינטליגנטי, מהיר מחשבה, שנון, יצירתי, מפונק, דרמטי, אסרטיבי, תקשורתי, מקסים ו..קצת מאוהב בעצמו. מזל סרטן כופה עליו זוגיות, אך מזל אריה מעודד אותו לשחק אותה סולו.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1898 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה, מזל תאומים, מזל אריה, הורוסקופ, מקלמור, מקלמור בישראל, מקלמור וראיין לואיס, מקלמור וראיין לואיס בישראל, מקלמור גיי, מקלמור ישראל

תן ציון למאמר זה

0