ראשי | גלגל המזלות | אדם לוין - מפה אסטרולוגית

אדם לוין - מפה אסטרולוגית

אדם לוין - מפה אסטרולוגית אדם לוין - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לאדם לוין? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של אדם לוין

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

כוכב ונוס במזל דלי מלמד על אישיות מקורית, מוטרפת קמעה ומאוד לא שגרתית. קיימת נטייה לשבור שורות ולהימנע מצעידה בתלם. כוכב מרקורי ב – טלה מתאר אדם עצמאי שאינו מעיק על סביבתו ושונא כאשר זו מנג'סת לו. סיסמתו היא 'חיה ותן לחיות'. בקטע הכספי הוא נדיב על גבול הפזרנות. טוב לב אבל רצוי לתפוס מרחק כשהוא כועס.

הירח ב- עקרב רומז על מאהב מופלא בעל סטייל רומנטי ברור וישיר. פנים אל פנים ללא שום קשקושים מיותרים. מתאהב במהירות אבל גם משתעמם בקלות. את אהבתו יבטא בגדול. אינו זקוק לשדכנים ומעדיף לייצג את עצמו בעצמו. מוכן לתת צ'אנס לפגישה-עיוורת (בליינדייט) אבל עלול לקום וללכת אם משהו בקטע לא יהיה לרוחו.

נקודת המזל ב – בתולה מתארת את אדם כאדם בטוח בעצמו ונחרץ בהחלטותיו. משוכנע בצדקתו. ממהר להתחמם אבל מוכן גם להירגע ולהתפייס. לא נוטר טינה ולא פועל בערמומיות. שונא להקדיש זמן ואנרגיה ליצירות שלא מדברות לליבו. אומר דוגרי את מה שיושב לו על הלב. לוחם מטבעו שמסוגל להגן על עצמו גם ללא תומכים.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1069 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה, מזל בתולה, מזל עקרב, מזל דלי, אסטרולוגיה הורוסקופ, אדם לוין, אדם לוין בישראל, אדם לוין שירים, אדם לוין מארון 5, אדם לוין תמונות

תן ציון למאמר זה

0