ראשי | גלגל המזלות | אנה קנדריק - מפה אסטרולוגית

אנה קנדריק - מפה אסטרולוגית

אנה קנדריק - מפה אסטרולוגית אנה קנדריק - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לאנה קנדריק? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של אנה קנדריק

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

בת מזל אריה (לביאה) אורגינאלית הנמשכת אל אור הזרקורים ותשואות הקהל ומסוגלת ללהטט בין סגנונות שונים של משחק כגון דרמה, קומדיה ואפילו טרגדיה.

הכוכבים יופיטר ואוראנוס תורמים לה חוש הומור עוקצני הממגנט אותה אל סרטי קומדיה אפלים בנוסח הסרט 50/50, כמו גם אל שירי מחאה שהיא מזמזמת בשביל הכיף כגון השיר '99 בעיות' המתמקד באפליית אפרו-אמריקאים ואלימות משטרתית (כמה אקטואלי). בסבבה היא יורדת על עצמה וקובעת כי מצחיקים אותה מגזינים שעוסקים בשיפוץ בתים, כלבים בתנוחת ישיבה (?) ותכשיטים בעבודת יד של... אימא שלה. שלא במפתיע היא נמשכת לגברים מזוקנים בסטייל ג'ייק ג'ילנהול.     
 
מצבו של כוכב ונוס במזל סרטן רומז על התמסרותה של אנה לאמנות הלעיסה והבליסה או בפשטות, היא קרועה על מזון, מה שעשוי להסביר את משיכתה לקונדיטוריות, לממתקים יפניים ולג'אנק פוד בנוסח Taco Bell שעל פי עדותה שלה היא נוהגת לסגור איתו את היום ביחידות בתוך מכוניתה. יש אפילו מסעדה בשיקגו שמשווקת נקניקיה על שמה. בהומור עצמי נפלא היא צייצה לאחר אחת מנגיסותיה: "הפה שלי עדיין בוער - מדהים מדהים מדהים".

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1310 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה, מזל סרטן, מזל אריה, אסטרולוגיה הורוסקופ, אנה קנדריק, אנה קנדריק ביוגרפיה, אנה קנדריק תמונות

תן ציון למאמר זה

0