ראשי | גלגל המזלות | שון מנדס - מפה אסטרולוגית

שון מנדס - מפה אסטרולוגית

שון מנדס - מפה אסטרולוגית שון מנדס - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לשון מנדס? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של שון מנדס

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

שון מנדס המבריק והביישן נולד במזל אריה המשקיף אל המזלות סרטן ודלי, מה שאומר שהוא חיית במה בסטייל של מזל אריה, עם נגיעות חמימות וביתיות בנוסח מזל סרטן, המוגש על מצע קרנצי ומקורי מבית היוצר של מזל דלי. יחסים בסבבה בין כוכב מרס הלוחמני לבין כוכב יופיטר הממוזל, מעניקים לו יכולות וירטואוזיות גם בתחום הספורט, ומכיוון שמדובר בסופרסטאר קנדי, יש מצב שהקישור הוא אל מגרש ההוקי קרח (איך לא) ובריכת השחייה.

הכוכבים מרס (מוטיב גברי) וונוס (פן נשי) נמצאים שניהם במזל סרטן המצ'פר אותו בצניעות טהורה וברבגוניות יצירתית שעשויות לבוא לידי ביטוי בנכונותו לשתף פעולה עם יוצרים אחרים, כמו גם בכישרון מולד לרכישת שפות רבות (שון דובר אנגלית, צרפתית וספרדית) והתענגות חשאית על בישול במטבח (שון בשלן).

הירח במזל דלי מזרים אליו אנרגיות בעלות אופי מקורי, חריג, שונה וייחודי. הוא אינו זקוק למסגרת מקובלת על מנת ללמוד אלא פשוט קולט את הדברים מן האוויר, כגון לימוד עצמי ועצמאי של נגינה על גיטרה באמצעות קטעי וידאו ב- YouTube כבר בגיל 13.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


4137 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה, מזל סרטן, מזל אריה, מזל דלי, אסטרולוגיה הורוסקופ, שון מנדס, שון מנדס בישראל, שון מנדס הופעות

תן ציון למאמר זה

0