ראשי | גלגל המזלות | ג'ניפר לורנס - מפה אסטרולוגית

ג'ניפר לורנס - מפה אסטרולוגית

ג'ניפר לורנס - מפה אסטרולוגית ג'ניפר לורנס - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לג'ניפר לורנס? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של ג'ניפר לורנס

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

השמש הבוקעת ממזל אריה מעידה על יוצרת דרמטית, כריזמאטית, בעלת נוכחות מרשימה וגישה מתריסה. כוכב ונוס המשובץ במזל אריה אף הוא, מבשר על דחף ליצירת קשרים רומנטיים עם מחזרים אשר אור הזרקורים והבהקי מצלמות הפפראצ'י לא ממש זרים לרוחם. הירח בתאומים מעניק לה חינניות, תקשורתיות, יכולת הבעה וקסם נעורים. התופעה מצביעה גם על כשרון שכנוע ויתרונות בניהול משא ומתן.

כוכב מרקורי במזל בתולה מגבש בה תכונות כגון טוהר, דייקנות, סטריליות, ביקורתיות, יציבות, מעשיות ויעילות. היא בעלת חשיבה מאורגנת, מסודרת ומנתחת. שואפת לשלמות ומקדישה תשומת-לב רבה גם לפרטים שוליים לכאורה. ניחנה בסגנון דיבור שנון והומוריסטי ובוררת את מילותיה מראש. כוכב מרס במזל שור רומז על משיכה למה שמכונה 'החיים הטובים'.

על פי האסטרולוגיה הסינית ג'ניפר נולדה בשנת הסוס, מה שאומר שהשנה מורעפים עליה שפע, מזל והצלחה בעסקים אך בתנאי שתפנים את הכלל לפיו 'אין הברכה שורה אלא בסמוי מן העין', או בפשטות – עליה להישמר מפני רכילויות ומפני 'עין הרע' ולהימנע מהתרברבות על אודות ההון והנכסים שצברה. בתחום הרומנטי כדאי לה לפסוע בנתיב שפוי ותכליתי ולנפנף מחייה פרשיות הרפתקניות.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


997 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה, מזל אריה, מזל בתולה, אסטרולוגיה הורוסקופ, ג'ניפר לורנס, ג'ניפר לורנס סרטים, ג'ניפר לורנס תמונות, שנת הסוס

תן ציון למאמר זה

0