ראשי | גלגל המזלות | יהודה לוי - מפה אסטרולוגית

יהודה לוי - מפה אסטרולוגית

יהודה לוי - מפה אסטרולוגית יהודה לוי - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים ליהודה לוי? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של יהודה לוי

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

השמש במזל סרטן מתעמתת עם כוכב מרקורי במזל אריה, ונראה כי המאבק הרגשי בין כוחות קוטביים כדוגמת סרטן לעומת אריה, מניב אישיות מורכבת המתמודדת עם רגישות לעומת קשיחות, חולמנות לעומת אסרטיביות, רגשנות לעומת החלטיות, עדינות לעומת חספוס, מופנמות לעומת מוחצנות, נוסטלגיה לעומת נחרצות, ומשפחתיות לעומת הרפתקנות.

הכוכבים מרס וונוס ב – 'תאומים' מספרים כי יהודה זקוק לשפע של ריגושים כדי לגוון את חייו. במו ידיו הוא יוצר לעצמו אתגרים, כדי שיוכל להסתער עליהם. אלוף אמיתית בקטעים הדורשים נחישות, יוזמה, עקשנות ואסרטיביות. כל מי שמחפשת לעצמה קשר זוגי סוער וגועש, שתהמר עליו בעיניים עצומות.

הזווית בין הכוכבים נפטון וונוס רומזת כי הוא עשוי להיות חבר חלומי, אבל בתנאי שהצד השני ינקוט בסיסמה 'חיה ותן לחיות'. מגלה עניין בתחומים רבים, גם באלה שלא ממש נוגעים ישירות לתחומי עיסוקו. מסוגל לפעול גם ללא תמיכה. מוכן לקחת צ'אנסים ולא מחפש לעצמו חיים קלים. חדור התלהבות. חשיבתו בעלת מעוף ופתוחה לקליטת רעיונות חדשים. לא ממש הטיפוס שיבזבז את זמנו על רכילויות ופטפוטים.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1875 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה, מזל תאומים, מזל סרטן, אסטרולוגיה הורוסקופ, יהודה לוי, יהודה לוי גובה, בן כמה יהודה לוי, יהודה לוי גיל, יהודה לוי תמונות

תן ציון למאמר זה

0