ראשי | גלגל המזלות | קמרון דאלאס - מפה אסטרולוגית

קמרון דאלאס - מפה אסטרולוגית

קמרון דאלאס - מפה אסטרולוגית קמרון דאלאס - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לקמרון דאלאס? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של קמרון דאלאס

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

שמש במזל בתולה רומזת כי קמרון הינו שאפתן, מפוכח, תועלתן, מעשי, יציב, שפוי, ביקורתי, מסודר, שנון, מאורגן ומפוכח. שונא טעויות ושונא לבצע מהלכים הנובעים מבלגאנים של צעדים ספונטאניים ואמוציונאליים. אסור לשפוט אותו על פי דבריו אלא על פי מעשיו, מפני שרק כך אפשר יהיה להיווכח בחשיבות שהוא מייחס (או לא מייחס) ל-"מה יגידו השכנים....".

כוכב ונוס במזל עקרב מחולל ניגודים, חולק על שנאמר קודם וטוען כי קמרון הוא נהנתן, בליין, מסתורי, חושני ואמיץ. לא ממש שוקל את האירועים על בסיס של "מה משתלם לי" אלא על בסיס של "מה עושה לי פאן". העולם עבורו הוא מעין מועדון בילויים שנועד להסב לו עונג והוא, קמרון, לא שואף לתקנו (את העולם) אלא להתפנן עליו. כוכב מרס במזל סרטן תורם לדברים היבט קצת יותר רגיש, מעודן, שורשי ומשפחתי.

על פי האסטרולוגיה הסינית קמרון נולד בשנת הכלב מה שאומר שהשנה – שהיא שנת הקוף – צפויה לו תקופה התחלתית מתישה שתהפוך בהדרגה לחלומית ונפלאה הודות לאדם רב השפעה וקשרים שיטיל עליו את חסותו. במקביל יהיה עליו להימנע מהימורים מכל סוג שהוא. לעומת כל אלה ממתינות לו מיליון הזדמנויות וצ'אנסים בכל הנוגע לחיי הלב והרגש.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


3478 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה סינית, אסטרולוגיה, מזל בתולה, מזל עקרב, אסטרולוגיה הורוסקופ, קמרון דאלאס, קמרון דאלאס יהודי, קמרון דאלאס סרט, שנת הקוף, שנת הכלב

תן ציון למאמר זה

0