ראשי | גלגל המזלות | נייל הורן - מפה אסטרולוגית

נייל הורן - מפה אסטרולוגית

נייל הורן - מפה אסטרולוגית נייל הורן - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לנייל הורן? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של נייל הורן

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

נייל הוא בן מזל בתולה מה שרומז על נטייה לפרפקציוניזם וליעילות. מותר להניח כי בעתיד הוא עשוי למצוא את עצמו לא רק על הבמה אלא גם על מסלול שאיכשהו יהיה מחובר עם נתינה וטיפוליות כגון ריפוי וסיוע לזולת. כך או אחרת מפעפע בו מניע לא אנוכי המשתוקק לבטא את עצמו בהענקה ובעזרה ללא תמורה אישית.

הכוכבים במזל 'אריה' לעומת הכוכבים ב – 'מאזניים' רומזים על אישיות שמצד אחד עשויה להתברר כהרמונית ומתחשבת בנוסח מזל מאזניים, ומן הקצה השני היא סמכותית וכריזמטית כמקובל אצל האריות. מושרשת בו יכולת להציב את עצמו בנעלי זולתו תוך מעבר מהיר אל ניתוח האירועים על בסיס אישי. צפויה התנהגות מתחשבת וסובלנית שבהרף עין תהפוך לאסרטיבית ונחרצת. ההיבט אל כוכב נפטון אופייני למפות לידה של אמנים ויוצרים.

על פי האסטרולוגיה הסינית נייל נולד בשנת התרנגול מה שאומר שהשנה – שהיא שנת הקוף – צפויה לו קריירה מוצלחת והישגית המצפה ממנו לתפוס פיקוד מבלי להמתין לאחרים. מנגד, נראה כי דווקא בשעה בה הקריירה שלו ממריאה, ענייני כספים יהיו לא משהו. ככה-ככה. בהזדמנות זו כדאי גם להקפיא תוכניות לנסיעות ממושכות.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


2777 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה סינית, אסטרולוגיה, מזל אריה, מזל בתולה, מזל מאזניים, אסטרולוגיה הורוסקופ, שנת הקוף, נייל הורן, נייל הורן יהודי, נייל הורן תמונות, נייל הורן עובדות, שנת התרנגול

תן ציון למאמר זה

0