ראשי | גלגל המזלות | היידן פנטייר - מפה אסטרולוגית

היידן פנטייר - מפה אסטרולוגית

היידן פנטייר - מפה אסטרולוגית היידן פנטייר - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים להיידן פנטייר? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של היידן פנטייר

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

השמש במזל אריה נושקת למזל בתולה ומעידה על 'נשמה טובה' אשר עוד לפני שהיא חושבת על אודות עצמה, היא חושבת על אודות אחרים ומציבה לנגד עיניה את טובת זולתה. זו גם הסיבה לכך שלעיתים תכופות היא משרתת אינטרסים שכלל לא קשורים בה, הקודמים (כך בעיניה) לאלה שלה. היא מעניקה מבלי לדרוש תמורה וכל כולה מסורה לנתינה.

בהשפעת כוכב ונוס במזל מאזניים היא סולדת מהרפתקנות ונרתעת מקשרים רומנטיים אשר יש בהם סיכונים או הימורים מוטרפים. מעדיפה אהבה הזורמת בשלווה ואם רק אפשר, רצוי בסביבה שופעת פינוקים. האנרגיות ממזל אריה סוחפות אותה אל אור הזרקורים, אל קדמת הבמה ואל תשואות הקהל. הירח במזל טלה מספר על רגשות חמים וסוערים העטופים בשריון מחוספס הבא לגונן על תוך פנימי רך ורגיש אשר נוח מאוד להיפגע.

על פי האסטרולוגיה הסינית היידן נולדה בשנת הנחש מה שאומר שהשנה – שהיא שנת הקוף – צפויה לה תקופה ראשונה מעיקה בה היא עלולה ליפול אל תוך מלכודותיהם של אנשים חסרי מצפון, אך הדברים יתייצבו וילכו בהמשך כל עוד תדבק במטרותיה ותשאף להשיג פשרות בסכסוכים אישיים. כמו כן עליה להישמר מהימורים ומהותרת חפצי ערך ללא השגחה. הזוגיות תהיה תחת מיקרוסקופ של רכילויות.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1673 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה סינית, אסטרולוגיה, מזל אריה, מזל בתולה, מזל מאזניים, אסטרולוגיה הורוסקופ, היידן פנטייר, היידן פנטייר בישראל, שנת הנחש

תן ציון למאמר זה

0