ראשי | גלגל המזלות | ג'ייסון דרולו - מפה אסטרולוגית

ג'ייסון דרולו - מפה אסטרולוגית

ג'ייסון דרולו - מפה אסטרולוגית ג'ייסון דרולו - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לג'ייסון דרולו? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של ג'ייסון דרולו

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

הסמיכות בין כוכב מרס הלוחמני לבין השמש במזל בתולה, מצביעה על מפלים שופעים של אנרגיה פיסית בתוספת קואורדינציה משובחת וקלילות תנועה. הירח ב – 'תאומים' יוצק לתמונה גוונים של קסם אישי ותקשורתיות מופלאה. כוכב ונוס ב – 'עקרב' תורם מסתורין, עומק, אינטליגנציה וחושניות. כוכב פלוטו רומז על כפייתיות מסוימת בנתיבי הלב והרגש, מה שעשוי להצביע על רחשי קנאה.

הכוכבים אוראנוס ונפטון מבזיקים ניצוצות של מקוריות, אטרף, יצירתיות, חריגות ונטייה להיות יוצא דופן. נקודת המזל ב – 'דלי' צופה הצלחות הודות לגישה ספונטאנית, אימפולסיבית והרפתקנית. מתקיים סגנון חשיבה לא שגרתי אשר הפנים את הרעיון שלפיו אין צ'אנס שהסובבים אותו יצליחו להבין את הראש שלו.

על פי האסטרולוגיה הסינית ג'ייסון נולד בשנת הנחש, מה שאומר שהשנה – שהיא שנת הקוף – צפויה לו תחילת שנה הפכפכה במקצת בגלל אנשים חסרי מצפון, אך הדברים יתייצבו לטובתו בהמשך. הכוכבים מעודדים אותו להישמר מפני סכסוכים על רקע אישי (אגו). נראה כי הרומנטיקה תפרח כל עוד לא יחדרו לתמונה רכילויות ארסיות מטעמם של בעלי אינרסים.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


890 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה סינית, אסטרולוגיה, מזל בתולה, אסטרולוגיה הורוסקופ, שנת הקוף, שנת הנחש, גייסון דרולו, ג'ייסון דרולו בישראל, תמונות של ג'ייסון דרולו, ג'ייסון דרולו שירים

תן ציון למאמר זה

0