ראשי | גלגל המזלות | אליאנה תדהר - מפה אסטרולוגית

אליאנה תדהר - מפה אסטרולוגית

אליאנה תדהר - מפה אסטרולוגית אליאנה תדהר - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לאליאנה תדהר? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של אליאנה תדהר

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

השמש וכוכב ונוס במזל בתולה מבשרים על אישיות פיקחית, משעשעת, אינטליגנטית, שנונה, עוקצנית, בררנית וביקורתית. בדרך כלל יהיה לה המון מה לומר על כל מה שזז, כמו גם על כל אשר ניצב על מקומו. ניחנה בחוש הומור ובלשון חדה ומושחזת. יש להניח כי היא קפדנית גדולה (כבר מן העריסה) בכל הנוגע לסדר, ארגון וניקיון. יחד עם כל אלה היא מודעת היטב למתרחש ונשמרת שלא למתוח את החבל יתר על המידה.

כוכב מרקורי במזל אריה רומז כי היא עצמאית, דינאמית ודרמטית שמוכנה לחצות גבולות או מגבלות אם וכאשר זה יהלום את מטרותיה. לעולם אינה נשארת חייבת תשובה אך במקביל, היא הגיונית, מציאותית ומפוכחת. הסובבים אותה נדבקים בהתלהבותה, גם אם אינם מסכימים לרעיונותיה. לא ממש נסחפת אחרי הוזי הזיות וחולמי חלומות והמבחן היחיד שהיא מוכנה לעמוד בו הוא מבחן התוצאה.

על פי האסטרולוגיה הסינית אליאנה נולדה בשנת הקוף מה שאומר שהשנה – שהיא שנת הקוף אף היא – צפויה לה קריירה במגמת המראה שופעת מזל והצלחה, אך בתנאי שתתמיד להתנהל על-פי תוכנית מוגדרת מראש ותתרחק מחברתם של בעלי אנרגיות שליליות. קופידון צופה לה חיי אהבה חלומיים ורומנטיים כל עוד תקפיד לנפנף מדרכה הצעות בעלות ניחוח הרפתקני.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


2514 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה סינית, אסטרולוגיה, מזל אריה, מזל בתולה, אסטרולוגיה הורוסקופ, שנת הקוף, אליאנה תדהר, אליאנה תדהר גובה, אליאנה תדהר מידע, אליאנה תדהר 2017, אליאנה תדהר 2015, אליאנה תדהר 2016

תן ציון למאמר זה

0