ראשי | גלגל המזלות | דילן אובריאן - מפה אסטרולוגית

דילן אובריאן - מפה אסטרולוגית

דילן אובריאן - מפה אסטרולוגית דילן אובריאן - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לדילן אובריאן? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של דילן אובריאן

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

השמש וכוכב מרס במזל בתולה מציגים אדם השואף להזרים מעט היגיון ושפיות אל תוך עולם מבולגן של כאוס. ניחן בסגנון חשיבה חד, מושחז, פולח, שיטתי, מפוכח ועובדתי. אינו מכיר את המילה עצלות ולא תמצאו אצלו פחד, הססנות, התפנקות או רגשנות מתייפייפת. צוק סלע איתן בים של אינטרסים מוטרפים. כל אשר צריך כדי לשכנע אותו הם עובדות, נתונים ומספרים.

הכוכבים מרקורי וונוס במזל אריה מעודדים אותו להתמקד על מנת להגשים את שאיפתו הנצחית שהיא... להגיע ולכבוש את קדקוד הפירמידה החברתית והקרייריסטית. סדר, ארגון, משמעת ודיוק – הם שמו השני. אין סיכוי להזיזו מעמדותיו באמצעות גישה מתייפחת. לעולם ועד יישאר מעשי ותועלתן. כל פעולה מפעולותיו תהיה מונעת מכוח החשיבה על הרווחים הצפויים.

על פי האסטרולוגיה הסינית דילן נולד בשנת העז, מה שאומר שהשנה – שזו שנת הקוף – צפויים לו חיים שופעי מזל וברכה בצירוף קריירה משגשגת בה יהיה עליו להשקיע מעט מאוד אנרגיה על מנת להפיק הרבה מאוד הצלחות. הוא גם צפוי לצחוק כל הדרך אל הבנק. במקביל, כדאי לו עליו להישמר מפני פליטות פה מטופשות בנתיב הרומנטי שעלול להתברר כ- 'תוסס' יתר על המידה.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


3212 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה, מזל אריה, מזל בתולה, אסטרולוגיה הורוסקופ, שנת הקוף, דילן אובריאן, דילן אובריין, דילן אובריין ישראל, דילן אובריין מידע, דילן אובריין עובדות, אסטרולוגיה סיניצ, שנת העז

תן ציון למאמר זה

0