ראשי | גלגל המזלות | ליאם פיין - מפה אסטרולוגית

ליאם פיין - מפה אסטרולוגית

ליאם פיין - מפה אסטרולוגית ליאם פיין - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לליאם פיין? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של ליאם פיין

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

השמש וכוכב מרקורי במזל בתולה במפת הלידה של ליאם, ואילו הירח במזל דלי: כדי להבין את משמעות התופעה יש לעמוד על הניגודים שבין המזלות בתולה ודלי: מזל בתולה מייצג סדר, ארגון, משמעת ויציבות ואילו מזל דלי מסמל הרפתקנות, ספונטאניות ומתירנות. עושה רושם כי כבר בשחר ילדותו ליאם נאבק באנרגיות קוטביות השואפות להביס אלו את אלו ולהיפך. תכונות מזל בתולה השמרניות מתפללות לתבוסתן של תכונות הדלי ההרפתקניות ו...להיפך.

הזווית בין הכוכבים מרס ויופיטר חושפת פרופיל נפשי של לוחם וספורטאי, אך הימצאותם של שני אלה במזל מאזניים מרככת את התמונה ומעניקה לה גוונים עדינים, הרמוניים ויצירתיים. ניגודיות מעין זו מובילה את ליאם אל התנסויות בהן הוא חייב ללכת 'עם' אך חולם להרגיש 'בלי'.

על פי האסטרולוגיה הסינית ליאם נולד בשנת התרנגול מה שאומר שהשנה – שהיא שנת הקוף – צפויה לו פופולאריות בימתית שופעת תשואות ורייטינג, אך בתנאי שלא יהסס לנקוט יוזמה וימנע ממחלוקות הקשורות ליחסי עבודה או לבלגאנים כספיים שעלולים להתברר כמכשול בדרך אל הבנק. גם חיי האהבה – כך מתברר – יהיו רוויים במתחים וקונפליקטים.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1344 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה סינית, אסטרולוגיה, מזל בתולה, מזל מאזניים, מזל דלי, אסטרולוגיה הורוסקופ, שנת הקוף, שנת התרנגול, ליאם פיין, וואן דיירקשן ליאם פיין, ליאם פיין תמונות, ליאם פיין יהודי, ליאם פיין עובדות

תן ציון למאמר זה

0