ראשי | גלגל המזלות | אמיליה קלארק - מפה אסטרולוגית

אמיליה קלארק - מפה אסטרולוגית

אמיליה קלארק - מפה אסטרולוגית אמיליה קלארק - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לאמיליה קלארק? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של אמיליה קלארק

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

יחסיה של השמש עם כוכב פלוטו מעצבים אישה עוצמתית, חושנית, חכמה, שנונה, אינטליגנטית, חזקה, מתוחכמת, מסתורית, מיסטית, מקורית, חריגה, יוצאת דופן ומניפולטיבית. ריבוי כוכבים במזל עקרב רומז על אישיות הבזה לכללים המקובלים וממציאה לעצמה חוקים משלה. מנווטת את דרכה בעזרת הבנה מדהימה בנפש האדם, מה שהופך אותה לפסיכולוגית טבעית, שאינה זקוקה לתארים רשמיים על-מנת 'לחדור' אל מוחם של הסובבים אותה.

הזווית בין הכוכבים יופיטר וונוס מצביעה על כוכבת ענקית בכל מה שנוגע לאהבה, אהבהבים, פרשיות רומנטיות, גחמות חושניות, סיפורים סודיים ובכלל, כל אשר אמור להתבצע בחדרי חדרים. נוטה להקצין את עמדותיה ולהשיג מבוקשה. פעלתנית, אופטימית, לוחמת, קשוחה ואסרטיבית. סגנונה ההחלטי קונה לה מעריצים רבים אך גם לא מעט יריבים שלא מפרגנים.

על פי האסטרולוגיה הסינית אמיליה נולדה בשנת הנמר מה שאומר שהשנה – שהיא שנת הקוף – צפויה לה תקופה מבולגנת עמוסה בחסימות, מכשולים ובלמים שעלולים להתייצב בדרכה באמצעות מתחרים שלא ממש נמנים עם מעריציה. היא תיאלץ להתיישר עם מה שנראה בעיני אחרים כהזדמנויות בעוד שבעיניה הדברים עלולים להיתפש כמביכים. בעצם, זה מה שהולך להתחולל בכל תחומי חייה.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


2943 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה סינית, אסטרולוגיה, מזל עקרב, אסטרולוגיה הורוסקופ, שנת הקוף, אמיליה קלארק, אמיליה קלארק סרטים, שנת הנמר

תן ציון למאמר זה

0