ראשי | גלגל המזלות | גוש האצ'רסון - מפה אסטרולוגית

גוש האצ'רסון - מפה אסטרולוגית

גוש האצ'רסון - מפה אסטרולוגית גוש האצ'רסון - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לגוש האצ'רסון? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של גוש האצ'רסון

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

הכוכבים מרקורי וונוס במזל עקרב מכריזים על אדם אשר רב אצלו הנסתר על הגלוי, מה שגורם לג'וש להיות אפוף בעננה של מסתורין. התופעה מגבשת אישיות בעלת כוח משיכה מגנטי בצד קילוגרמים של סקסאפיל. הירח המתנדנד על הגבול שבין 'טלה' ל – 'שור' מלמד על נפש שמתלבטת בין אטרף אימפולסיבי בסגנון של טלה, לבין יציבות רגועה בסטייל של שור.

נקודת המזל ב – 'קשת' מבשרת על טיפוס משוחרר מדעות קדומות שמוכן לתת צ'אנס להתנסויות לא שגרתיות. כוכב מרס ב – 'סרטן' מרגיע את מפת הלידה ומנסה לנתב אותה אל אפיקים של חמימות ביתית והתרפקות על זיכרונות ילדות. השמש ב – 'מאזניים' מעודדת יכולות יצירתיות ותומכת ביחסי ציבור משומנים.

על פי האסטרולוגיה הסינית ג'וש נולד בשנת הקוף מה שאומר שהשנה – שהיא שנת הקוף אף היא – צפויה לו הצלחה כספית וקרייריסטית מסחררת, כל עוד ינפנף מדרכו טיפוסים מפוקפקים וידיר רגליו מעסקים אפלים. במפתיע נראה כי דווקא ענייני הלב והרגש עלולים להסתרבל ולהסתבך בגלל מה שהאסטרולוגיה הסינית מכנה בשם 'להיטות יתירה'.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


879 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה סינית, אסטרולוגיה, מזל עקרב, מזל קשת, אסטרולוגיה הורוסקופ, שנת הקוף, ג'וש האצ'רסון סרטים, ג'וש האצ'רסון יהודי

תן ציון למאמר זה

0