ראשי | גלגל המזלות | קים קרדשיאן - מפה אסטרולוגית

קים קרדשיאן - מפה אסטרולוגית

קים קרדשיאן - מפה אסטרולוגית קים קרדשיאן - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לקים קרדשיאן? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של קים קרדשיאן

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

הזווית בין כוכב גאוני ומוטרף ששמו אוראנוס לבין כוכב השכליות ששמו מרקורי, רומזת על אישיות אינטליגנטית, מקורית, חריגה, יוצאת דופן ומאוד לא שגרתית. התופעה מעודדת התנהגות פרובוקטיבית המולידה דחף להרשים, להדהים ולהוציא את הסובבים משיווי משקל. הירח ב – 'דגים' מספיג את מפת הלידה באווירה קסומה, רומנטית ומשתפכת.

כוכב ונוס ב – 'בתולה' מחזיר דברים לשפיותם ותורם יעילות, ביקורתיות, שנינות, תבונה, קפדנות ומשמעת עצמית. נקודת המזל ב – 'אריה' מעניקה לקים כריזמה, דרמטיות ורעב תמידי לתשואות. כוכב מרס ב – 'קשת' מצביע על אופקים רחבים והתמצאות במגוון גדול של תחומים. הזווית בין השמש לבין כוכב יופיטר מטפחת חושים מפותחים לעסקים.

על פי האסטרולוגיה הסינית קים נולדה בשנת הקוף, מה שאומר שהשנה – שאף היא שנת הקוף – צפויות לזרום המחאות שמנות אל חשבון הבנק שלה, אך בתנאי שתשכיל להתנער מכל מה שמדיף ולו גם ניחוח קל שבקלים של עסקים 'עקומים'. כך גם בקריירה אך במפתיע נראה כי דווקא התחום הרומנטי עלול לחטוף סנוקרת בגלל מה שנראה כמו עודף השקעה או רחשי קנאה שמפעפעים תחת פני השטח.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


3333 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה סינית, אסטרולוגיה, מזל אריה, מזל בתולה, מזל קשת, אסטרולוגיה הורוסקופ, שנת הקוף, קים קרדשיאן, קים קרדשיאן גובה, קים קרדשיאן בישראל, קים קרדשיאן ישראל, קים קרדשיאן חדשות

תן ציון למאמר זה

0