ראשי | גלגל המזלות | קלי קווקו - מפה אסטרולוגית

קלי קווקו - מפה אסטרולוגית

קלי קווקו - מפה אסטרולוגית קלי קווקו - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לקלי קווקו? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של קלי קווקו

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

השמש במזל קשת נמצאת בניגוד עניינים כלפי הירח במזל סרטן מכיוון שהאנרגיה הקשתית מעודדת את קלי לקפוץ ראש אל תוך הרפתקאות עסיסיות ומוטרפות, ואילו ההשפעות ממזל סרטן בולמות אותה ורומזות על נפש רגישה וביישנית שיותר מכל זקוקה לקן משפחתי חמים ותומך. כמהה לליטוף, מגע, חיבוק ומילה טובה. רגישה ופגיעה.

כוכב מרס ב – 'מאזניים' מתייצב לצד הירח וקובע כי מדובר באישה זורמת והרמונית שתמיד תשאף להיטיב ולתגמל. כולה שופעת חמלה, אהבה, חן, חסד ויופי שלא מהעולם הזה. היא סמל של רוגע, שלווה, פייסנות ורגישות לצרכי זולתה. חייכנית, מרוצה, מפויסת, חביבת הקהל ומשכינת שלום. נטייתה להשביע את רצון כל העולם ואחותו עלולה להוליד בה הססנות כלשהי.

על פי האסטרולוגיה הסינית קלי נולדה בשנת השור, מה שאומר שהשנה – שהיא שנת הקוף – צפויים לה לא מעט מכשולים ותקלות בקריירה, אך דווקא משום כך יהיה עליה לגלות אסרטיביות, נחרצות ויכולת לקבל החלטות גורליות. הצלחתה מותנית ברצונם הטוב של עמיתיה ובנכונותם לשתף פעולה, ועל כן מומלץ לה לנהוג בהם בחביבות ובהתחשבות בצרכיהם.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


984 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה סינית, אסטרולוגיה, מזל מאזניים, מזל קשת, אסטרולוגיה הורוסקופ, שנת הקוף, שנת השור, קלי קווקו

תן ציון למאמר זה

0