ראשי | גלגל המזלות | ביונסה נואלס - מפה אסטרולוגית

ביונסה נואלס - מפה אסטרולוגית

ביונסה נואלס - מפה אסטרולוגית ביונסה נואלס - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לביונסה נואלס? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של ביונסה נואלס

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

שמש במזל בתולה חושפת אישיות שנונה, ביקורתית, מפוכחת, מאורגנת, סטרילית ובעלת חוש מפותח לצבירת כסף. הזווית בין הכוכבים פלוטו וונוס רומזת על אובססיביות בקטעים שבינה לבינו, מה שעלול להזמין רחשי קנאה. הכוכבים סטורן ומרקורי תורמים לגישה העסקית ומצביעים על אישה שלפני כל תזוזה חייבת לדעת 'מה יוצא לה מזה...'.

כוכב מרס במזל אריה מצייר פרופיל נפשי כריזמטי רווי טקסיות מלכותית, כמו גם רעב תמידי למשוב חיובי בצורת תרועות, תשואות, קידות והשתחוויות. מזל אריה מחייב אותה להתגורר במרכז הבמה או – מה שנכון עוד יותר – להיות מרכז הבמה. הירח בעקרב מעיד על מפלים של חושניות הזורמים אל אפיקים מסתוריים בהם חושפים טפח אך מסתירים טפחיים.  

על פי האסטרולוגיה הסינית ביונסה נולדה בשנת התרנגול מה שאומר שהשנה – שהיא שנת הקוף – הכוכבים מפרגנים לה מזל והצלחה בקריירה אך בתנאי שלא תיסחף אחרי מופעים שנוצרו בידי אחרים אלא היא תהיה זו שתיזום אותם. במקביל, צפויה הפכפכות לחשבון הבנק שלה שעלול לפגוש לא מעט המראות ונחיתות. עימותים עלולים לנחות על אהבות ויחסי ידידות.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1789 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה, מזל אריה, מזל בתולה, אסטרולוגיה הורוסקופ, שנת הקוף, שנת התרנגול, אסטרולוגיה סיניצ, ביונסה נואלס תמונות, ביונסה בישראל, ביונסה ישראל, ביונסה תמונות, ביונסה גיל, ביונסה שם משפחה, הזמרת ביונסה, ביונסה תמונה

תן ציון למאמר זה

0