ראשי | גלגל המזלות | זנדיאה - מפה אסטרולוגית

זנדיאה - מפה אסטרולוגית

זנדיאה - מפה אסטרולוגית זנדיאה - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לזנדיאה? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של זנדיאה

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

השילוב בין השמש ב 'בתולה' לבין הכוכבים מרס וונוס בסרטן מעצב דמות חמימה, רגישה, פגיעה, יצירתית, משפחתית ובעלת שריון חיצוני הבא להסוות ולחפות על רכות פנימית. צפוי להתקיים קשר שורשי ונצחי בינה לבין הוריה ובעיקר בינה לבין דמות האם. נוטה להקים סביבה חומות בצורות העוזרות לה להפליג בים החיים מבלי להיפגע. מי שרוצים לקשור את גורלם בגורלה חייבים להרעיף עליה טונות של חום ואהבה.

הזווית בין הכוכבים מרקורי ואוראנוס מספרת כי היא תמיד תחפש לעצמה שותפים לחיים או לפחות כתף תומכת שאפשר להישען עליה. אהבתה אינה יודעת גבולות או מגבלות והיא מוכנה לקטוף את הירח עבור מי אשר כבשו את ליבה. כוכב מרקורי מבשר על חינניות וקסם אישי אך הירח מתריע ומזהיר מפני ניצול לרעה של חביבותה משום שכהרף עין היא עלולה להתחמם ולהידלק ואבוי למי שלוקחים צ'אנס.

על פי האסטרולוגיה הסינית זנדיאה נולדה בשנת החולדה (עכברוש) מה שאומר שהשנה – שהיא שנת הקוף – צפויה לה קריירה חלקה וזורמת בה עשויים להתפוגג שיירים מאירועי מזל-רע שפקדו אותה בשנת 2015. יהיה עליה לגלות נחישות ועקביות על מנת שלא להחמיץ הזדמנויות. את ענייניה הכספיים היא תצטרך לנהל בקפידה אף-על-פי שמצפה לה תקופה שופעת ומשגשגת. כדי להימנע מצרות מומלץ לה להזרים תבונה והיגיון אל תוך חיי הלב והרגש ולהימנע מהפלגות אל חופים אבודים.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1949 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה סינית, אסטרולוגיה, מזל בתולה, אסטרולוגיה הורוסקופ, שנת הקוף, זנדיאה, זנדאיה קולמן, שנת החולדה

תן ציון למאמר זה

0