ראשי | גלגל המזלות | ברונו מארס - מפה אסטרולוגית

ברונו מארס - מפה אסטרולוגית

ברונו מארס - מפה אסטרולוגית ברונו מארס - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לברונו מארס? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של ברונו מארס

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

הצמידות בין הכוכבים מרס (גבריות) וונוס (נשיות) מבשרת על פתיחות רגשית ועל אופקים רחבים בכל הנוגע ליחסים שבינו לבינה. יחסי הכוכבים נפטון ומרקורי מגבשים אישיות ברוכת כישרונות יצירתיים השואפים לבטא את עצמם בנתיבים אמנותיים. קשריי הירח עם כוכב אוראנוס מלמדים על נפש סוערת הגדושה בתכנים מחשמלים, מבזיקים, תזזיים ומוטרפים.   

השמש במזל מאזניים מצביעה על נטייה לנסות להתחבב על כל העולם ואחותו, גם במחיר של לא מעט וויתורים אישיים. התופעה רומזת על הססנות ובלימה כלשהי בתהליך קבלת החלטות. הירח ב – 'אריה' מדרבן את ברונו להנהיג ולהוביל למרות אותה הססנות. יחסיה של השמש עם כוכב יופיטר מעודדים קשת רחבה של יכולות אמנותיות שעשויות לבוא לידי ביטוי ביצירה, בהשמעה ובתנועה.

על פי האסטרולוגיה הסינית ברונו נולד בשנת השור מה שאומר שהשנה – שהיא שנת הקוף – צפויים לו לא מעט שיבושים ובלגאנים בנתיב הקריירה, אך דווקא משום כך יהיה עליו לגלות נחישות, החלטיות ויכולת לחתוך ולהכריע בקטעים גורליים. הצלחתו מותנית ברצונם הטוב של הסובבים אותו ובנכונותם לשתף פעולה, ועל כן מומלץ לו לנהוג בהם בחביבות ובהתחשבות בצרכיהם.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1925 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה סינית, אסטרולוגיה, מזל מאזניים, אסטרולוגיה הורוסקופ, שנת הקוף, שנת השור, ברונו מארס, ברונו מארס בישראל, ברונו מארס ישראל, ברונו מארס יהודי

תן ציון למאמר זה

0