ראשי | גלגל המזלות | מאדי זיגלר - מפה אסטרולוגית

מאדי זיגלר - מפה אסטרולוגית

מאדי זיגלר - מפה אסטרולוגית מאדי זיגלר - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים למאדי זיגלר? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של מאדי זיגלר

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

הזווית בין השמש במזל מאזניים לבין כוכב נפטון מלמדת על קואורדינציה מוטורית נפלאה או בפשטות, על יצירתיות בתנועה וקלילות פיסית. הירח ב – 'סרטן' מספר על נטייה למשפחתיות, שורשיות ולהתרפקות על זיכרונות ילדות. ירח מעין זה עשוי לדרבן אותה (ברבות השנים) להקים עסק משפחתי. כוכב מרס ב – 'בתולה' יוצק לתמונה משמעת עצמית והקפדה על סדר וארגון.

כוכב ונוס ב – 'עקרב' רומז כי לא ירחק היום בו תופיע אצלה משיכה כלפי המסתורי, האפלולי והנעלם. הזווית בין הכוכבים מרס ופלוטו מדרבנת את מאדי להשקעה אינטנסיבית וכפייתית בקריירה שלה. נקודת המזל ב – 'תאומים' מעניקה לה קסם אישי בצד יכולת שכנוע וחינניות בהבעה. מזל מאזניים צובע את המפה בגוונים הרמוניים של התחשבות בזולת.

על פי האסטרולוגיה הסינית מאדי נולדה בשנת הסוס, מה שאומר שהשנה – שהיא שנת הקוף – צפויות לה לא מעט הסחות דעת שעלולות להסיט אותה מן המסלול שבחרה בו. הכוכבים מעודדים אותה להקשיב ליועציה ולהימנע מפיתויים הרסניים. את מצבה הכספי (שעומד להיות חלומי) כדאי לה לשמור בסוד והרחק מטיפוסים שעלולים להדביק לו את מה שמכונה 'עין-הרע'. 

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1820 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה סינית, אסטרולוגיה, מזל מאזניים, מזל עקרב, אסטרולוגיה הורוסקופ, שנת הסוס, שנת הקוף, מאדי זיגלר, מאדי זיגלר בישראל, מאדי זיגלר גיל

תן ציון למאמר זה

0