ראשי | גלגל המזלות | אדל - מפה אסטרולוגית

אדל - מפה אסטרולוגית

אדל - מפה אסטרולוגית אדל - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לאדל? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של אדל

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

הצמידות הקוסמית בין השמש ובין כוכב יופיטר מבשרת על מזל גדול עד כדי קטעים של יותר מזל משכל. הסיפור הזה עם יופיטר אופייני לאנשים שמלאך מרחף מעל ראשיהם ומאיר את דרכם, בעוד חצוצרת התהילה פוסעת לפניהם ומחייכת בפה מלא שיני זהב. נקודת המזל ב – 'דגים' מבטיחה קריירה אמנותית שופעת הישגים.

השמש במזל שור מעניקה לה נקודת זינוק טובה אל עולם המוסיקה, כמקובל אצל שוורים רבים (לדוגמה, אביב גפן בן מזל שור), ואילו הירח ב – 'קשת' תורם לה פתיחות ויצר הרפתקנות. קיימת התאמה טובה בינה ובין ילידי מזל עקרב המשובצים קוטביים לה על גלגל המזלות. יש מצב גם לילידי המזלות סרטן ודגים.

כוכב מרס ב – 'דלי' רומז כי מה שבאמת חשוב מבחינתה הוא הראש דווקא, ומי שרוצה להדליק אותה, חייב, לפני הכול, לסקרן את מוחה. כפרטנרית תעניק חופש אישי לבני זוגה ואף תתבע כזה לעצמה. אותם בני זוג צריכים להיות אנשים נאורים בעלי ראש טוב על מנת שיקבלו בהבנה את ה – 'אטרפים הקטנים' שלה. 

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


477 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה, מזל שור, מזל קשת, מזל דלי, אסטרולוגיה הורוסקופ, אדל, אדל זמרת, אדל הזמרת, אדל תמונות, אדל ישראל

תן ציון למאמר זה

0