ראשי | גלגל המזלות | אנסל אלגורט - מפה אסטרולוגית

אנסל אלגורט - מפה אסטרולוגית

אנסל אלגורט - מפה אסטרולוגית אנסל אלגורט - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לאנסל אלגורט? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של אנסל אלגורט

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

נקודת המזל ב – 'עקרב' טוענת אותו באנרגיה מסתורית בעלת גוונים מיסטיים, כמו גם ביכולת לחזות את הנולד. בעל שליטה עצמית ויכולת עמידה בפני קשיים. עוצמתו הרוחנית ממגנטת אליו אנשים המגלים לו את סודותיהם, מבקשים את עזרתו ונותנים בו אמון. תמיד מוכן להשקיע אנרגיה בדברים נשגבים, מופלאים ושווים. מחבב קטעים ורעיונות המושפעים מעולם הנסתר. יודע לשמור סוד ומתרחק מרכלנים ומפטפטנים. ניחן ב- 'תחושות בטן' המוכיחות את עצמן. חולם חלומות המתגשמים במציאות.

השמש וכוכב מרס ב – 'דגים' מספרים כי מאחורי כל אלה מסתתרת נפש רכה והרמונית החוששת להיפגע. כזו השואפת להיטיב ואף כואבת את מצוקת הזולת. קיים אצלו שריון מחוספס כלפי חוץ, הבא לגונן על תוך פנימי רך ורגיש. נוח מאוד להיפגע, לכן מקים סביבו חומות בצורות. גם אם נדמה כי הוא אומר את המילים הלא נכונות, לאנשים הלא נכונים, בעיתוי הכי לא הולם – הרי תמיד אפשר למצוא בדברים היגיון כלשהו שניתן להפיק ממנו רווחים.

כוכב מרקורי ב – 'דלי' קובע כי אנסל ניחן בים של אנרגיה מתוחכמת המדרבנת אותו לומר את מה שנדמה לו שהכי יצליח להטריף הנוכחים. סגנון החשיבה שלו הוא בסטייל של 'מה אוכל לומר כדי שהצד השני לא יוכל להישאר אדיש'. במקביל ובהשפעת כוכב אוראנוס על השמש, מדובר בניצוצות של אינטליגנציה גבוהה שעלולה לא להיות מובנת ואף תמוהה עבור בני תמותה רגילים.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1497 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה, מזל עקרב, מזל דלי, מזל דגים, אסטרולוגיה הורוסקופ, אנסל אלגורט, אנסל אלגורט יהודי

תן ציון למאמר זה

0