ראשי | גלגל המזלות | ג'סטין ביבר - מפה אסטרולוגית

ג'סטין ביבר - מפה אסטרולוגית

ג'סטין ביבר - מפה אסטרולוגית ג'סטין ביבר - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לג'סטין ביבר? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של ג'סטין ביבר

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

שמש במזל דגים מעידה על נפש יצירתית, וקרבתה לכוכב סטורן רומזת על יכולת להפיק רווחים חומריים מיצירתיות זו. הזווית בין הכוכבים ונוס (מייצג אהבה) לבין יופיטר (מייצג שפע) מעניקה הצלחות רומנטיות. הצמידות הקוסמית בין הכוכבים מרס (מייצג את אל המלחמה) ומרקורי (מייצג את מערכת העצבים) לא תורמת לשלוות נפש ואף מעודדת 'יציאות' לא מבוקרות.  

הזווית בין הירח לבין כוכב מרס צובעת בגוונים סוערים את מפת הלידה ואת נפשו של ג'סטין, גם אם כלפי חוץ צפויה התנהגות של 'עסקים כרגיל'. כוכב פלוטו שיושב על נקודת המזל במפת הלידה מצביע על נטייה לשלמות (פרפקציוניזם) שעשויה להיטיב עם עולם האמנות, אך עלולה לעצבן את מי שנמצאים בקרבתו.

משולש הכוכבים נפטון, אוראנוס וונוס מבשר על טוב לב ונדיבות שעלולים להתהפך כהרף עין ולחולל מהומות מוטרפות. הירח ב – מאזניים מסייע להופעה חושנית וקלילות בהבעה ובתנועה שתורמת המון למופעי במה. נוכחותם המרשימה של הכוכבים מרס ומרקורי במזל דלי מלהיטה ניצוצות של גאונות ומקוריות.  

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1347 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה, מזל מאזניים, מזל דגים, אסטרולוגיה הורוסקופ, גסטין ביבר, גסטין ביבר בישראל, גסטין ביבר 2016, גסטין ביבר תמונות, גסטין ביבר 2017, גסטין ביבר יהודי, גסטין ביבר גיל, גסטין ביבר תאריך לידה, גסטין ביבר מידע, גסטין דרו ביבר

תן ציון למאמר זה

0