ראשי | גלגל המזלות | ג'סטין טימברלייק - מפה אסטרולוגית

ג'סטין טימברלייק - מפה אסטרולוגית

ג'סטין טימברלייק - מפה אסטרולוגית ג'סטין טימברלייק - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לג'סטין טימברלייק? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של ג'סטין טימברלייק

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

הזווית בין הכוכבים מרקורי ומארס רומזת על מה שמכונה 'קוצים בישבן', ואילו היחסים בין הירח לבין כוכב נפטון מעצבים כישורים יצירתיים.
הכוכבים יופיטר וסטורן משגרים קרן הרמונית אל השמש, שזו תופעה שמבשרת על 'מזל יותר משכל'.  החיבור אל כוכב אוראנוס הופך את ג'סטין לאדם שנתפס על ידי אחרים כחריג ויוצא דופן הנהנה להטריף את הסובבים אותו. כלפי חוץ יפעל על פי חוקים שהוא המציא. סגנון הביצוע יהיה בסטייל של 'הכול או לא כלום'.

געש אימתני מתחולל בנפשו בהשפעת המזלות קשת ודלי, המזרימים אליו אנרגיות בעלות אופי מוטרף. מנגד זורמות אליו אנרגיות של מזל גדי המעוררות בו הרהורים מנוגדים בתכלית, שכן הפעם מדובר בתכנים בעלי אופי יציב ושמרן, מה שאומר שג'סטין לא ממש כאן ולא ממש שם. אם כבר מדברים, נראה כי ההשפעות ממזל גדי מסבירות את משיכתו לנשים מבוגרות ממנו.

מפת הלידה של ג'סטין מוצפת אקשן וחיוניות רבה. לא ממש טיפוס שדופק חשבון. שמח להפגין נדיבות, כל עוד הצד השני לא 'מותח את החבל'. חיזוריו צפויים להיות בסגנון מקורי ומהמם. מתקשה לראות את הדברים מבעד לעיניה של בת הזוג. מתחמם ומתקרר במהירות. אומר דוגרי את מה שיושב לו על הלב, אבל לא יעליב. זקוק ל- 'ספייס' פרטי משלו ויימנע מכל סוג של קשר שעלול לגזול את חירותו: סוער, סוחף, יוזם ואנרגטי.

משתוקק ללגום את החיים בלגימות גדולות בלי לדרוך לאיש על היבלות. מפלים אנרגטיים מחייבים אותו לפרוק ולטעון מצברים באמצעות שרירי גופו, מה שמדרבן אותו אל רחבת הריקודים. ניחן בכישורים אמנותיים, כגון: מוסיקה ומשחק.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


915 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה, אסטרולוגיה הורוסקופ, מפת הלידה, גסטין טימברלייק בישראל, בן כמה גסטין טימברלייק, גסטין טימברלייק יהודי, גסטין טימברלייק 2014

תן ציון למאמר זה

0