ראשי | גלגל המזלות | הארי סטיילס - מפה אסטרולוגית

הארי סטיילס - מפה אסטרולוגית

הארי סטיילס - מפה אסטרולוגית הארי סטיילס - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים להארי סטיילס? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של הארי סטיילס

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

ריבוי כוכבים במזל דלי מחולל תופעה נדירה אשר אופייניות לה תכונות ייחודִיוֹת, מקורִיוֹת, חריגות, יוצאות דופן ומאוד לא שגרתיות. נראה כי בצד היכולות היצירתיות והאמנותיות מסתתרת נפש מוטרפת והרפתקנית שרק השמיים הם הגבול עבורה. מדובר באאוטסיידר כרוני שאין צ'אנס שאי פעם ייכנס לתלם ויקבל על עצמו את מוסכמות החברה.

הירח במזל מאזניים עשוי לאזן מעט את התמונה התזזית וליצוק אל תוכה מעט הרמוניה עם נגיעות של רומנטיקה, אך אין לצפות למהפך של ממש. הזווית שבין הכוכבים סטורן ומרקורי מעידה כי מתחת למעטה האיפור ועמוק במסתרי מוחו, הארי הוא אדם מחושב ושקול שיודע לנצל את האטרף לטובת קידום הקריירה. קיים היגיון מאחורי נטיותיו לעגל את הריבוע ולרבע את המעגל.

בהשפעת כוכב מעשי ויציב ששמו סטורן ניתן לנתח את מפה הלידה שלו בשני אופנים: יהיו אסטרולוגים שיטענו כי מדובר במפה מוטרפת, הזויה, מוזרה, חריגה ויוצאת דופן אך לעומתם, יהיו גם אסטרולוגים שיקבעו כי המפה מצביעה על מקוריות, ייחודיות, גאונות, ברק ואינטליגנציה ברמות נשגבות. בעצם, זה כמעט אותו הדבר אבל עניין של טעם.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


2807 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה, מזל מאזניים, מזל דלי, אסטרולוגיה הורוסקופ, הארי סטיילס, הארי סטיילס יהודי, הארי סטיילס עובדות, הארי סטיילס מידע, הארי סטיילס תמונות

תן ציון למאמר זה

0