ראשי | גלגל המזלות | טיילור לאוטנר - מפה אסטרולוגית

טיילור לאוטנר - מפה אסטרולוגית

טיילור לאוטנר - מפה אסטרולוגית טיילור לאוטנר - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לטיילור לאוטנר? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של טיילור לאוטנר

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

שמש במזל דלי מסדרת לטיילור מסלול חיים בסטייל של רכבת שדים עמוסה ריגושים ומכאן גם אימפולסיביות, אקשן, מידיות, להט, אש, פתיל קצר בצירוף חוסר יכולת לדחות סיפוקים. כוכב נפטון בצמידות לכוכב ונוס, מעלה בריבוע את הקטע הזה, מה שמציע לכם לא להוציא שורש אלא להיפך.

הזווית בין הכוכבים מרס וונוס מלמדת על חושניות, סקסואליות, עקשנות, נהנתנות, יצירתיות, יצריות, מעשיות והתמדה. ירח ב- 'שור' מתבל את מפת הלידה בקמצוץ של חביבות ולעיתים (ביום של ירח כחול) עשויה להיחשף גם יכולת לשים את עצמו בנעלי הזולת.

כוכב מרקורי במזל דלי מעצב לטיילור כרטיס-ביקור מקורי, שונה, חריג, לא שגרתי, מוטרף ויוצא דופן. הבחור הזה חייב להגשים את עצמו באפיקים שהוא עצמו המציא, יחד עם חוקים שהוא עצמו קבע. חיי שגרה עלולים להטריף את דעתו. לרוב תוכלו למצוא אותו ממציא את הגלגל מחדש. התופעה נפלאה עבור עולם הבידור, אך בעייתית בכל הנוגע לזוגיות.

הזווית בין הירח לבין כוכב פלוטו רומזת על אישיות עקשנית שהיא, בשביל מי שטרם התנסה, מזמינה [בין היתר] תנודות חריפות במצב הרוח. הזווית הזו גם מלמדת על פרפקציוניזם שקצת מתנגש [בעצם, קצת הרבה] עם נטיותיו לאימפולסיביות.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


2593 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה, מזל שור, מזל דלי, אסטרולוגיה הורוסקופ, מפת הלידה, טיילור לאוטנר, טיילור לאוטנר יהודי, טיילור לאוטנר תמונות, טיילור לאוטנר היום, טיילור לאוטנר 2016

תן ציון למאמר זה

0