ראשי | גלגל המזלות | דניאל רדקליף - מפה אסטרולוגית

דניאל רדקליף - מפה אסטרולוגית

דניאל רדקליף - מפה אסטרולוגית דניאל רדקליף - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לדניאל רדקליף? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של דניאל רדקליף

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

מפת הלידה של דניאל מציגה תופעה נדירה לפיה ארבעה מתוך חמישה כוכבים אישיים שוכנים במזל אריה, מה שמציב את בעליה במרכז העניינים ובתכלס, הופך אותו עצמו להיות אותו מרכז. צפויה התנהגות כובשת של מלך היער (אריה) שלא ממש מכיר בשאיפותיהם ורצונותיהם של הסובבים אותו, אלא אם כן הם מתיישבים עם אלה שלו.

ההתרחשויות צפויות ללבוש אופי בומבסטי ופומפוזי בסטייל של 'מכיוון שאני קיסר העולם ומרכז היקום, הניחו לי לנהל אותו כראות עיני אם לא אכפת לכם". הגבר הזה נולד להיות חיית במה ואם היא לא הייתה קיימת, הוא היה ממציא אותה. ניחן בכשרן מנהיגות ובאוקיאנוס של כריזמה. הכל חייב להתבצע על פי דרכו שלו. במקביל הוא מוכן לנטות חסד למעריציו.

הוא בעל יכולת של ארגון, תכנון והגשמה. בן אדם יציב עם שתי רגליים על הקרקע. ממש לא הדמות הטיפה רחפנית שעשויה להצטייר במוחם של הצופים בסרטיו. הירח במזל טלה משלים את מנת הספונטאניות והאקשן שלא ממש חסרו למפת הלידה עד כה. נקודת המזל ב – 'דלי' תורמת לאיש מקוריות ונטייה להיות יוצא דופן. 

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1493 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל טלה, אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה, מזל אריה, מזל דלי, אסטרולוגיה הורוסקופ, דניאל רדקליף, דניאל רדקליף יהודי, דניאל רדקליף בישראל

תן ציון למאמר זה

0