ראשי | גלגל המזלות | טרוי סיוון - מפה אסטרולוגית

טרוי סיוון - מפה אסטרולוגית

טרוי סיוון - מפה אסטרולוגית טרוי סיוון - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לטרוי סיוון? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של טרוי סיוון

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

השמש וכוכב מרקורי במזל תאומים מתעמתים עם הירח ועם כוכב מרס במזל בתולה, ומחוללים בלגאן פנימי המושפע משני מזלות קוטביים באופיים. מזל תאומים מנסה לנתב אתטרוי אל תוך ערוץ חביב וזורם, ואילו מזל בתולה מעודד אותו להעדיף נתיבים בגוונים קצת יותר שנונים, עוקצניים וביקורתיים.

מזל תאומים מעניק לו קסם אישי ונטייה לעגל פינות כאשר אין סיבה להתכתש, ואילו מזל בתולה מציע לו לא לצאת פראייר משום תקרית ולבחון את הדברים בפינצטה. ממזל תאומים הוא יונק קלילות וגישה משועשעת לחיים, ואילו ממזל בתולה הוא סופג אנרגיות בעלות אופי מאורגן, מסודר, מתוכנן, רציני ואחראי.

נקודת המזל ב – 'עקרב' נוטלת לידיה את ההכרעה בין המזלות תאומים ובתולה, אך במקום להכריע בשאלה מי מהם זכה, היא תורמת למפת הלידה מסתוריות מהפנטת ותחכום שיווקי. הזווית בין הכוכבים אוראנוס וונוס מלמדת על נטייה להדהים ולהרשים את הסובבים על מנת ליצור אווירה מאוד לא שגרתית. אם נחפור נגלה כי טרוי הוא בחור אינטליגנטי שלא אכפת לו להתבדח על חשבון עצמו.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1510 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה, מזל תאומים, מזל בתולה, מזל עקרב, אסטרולוגיה הורוסקופ, מפת הלידה, טרוי סיוון, טרוי סיוון בישראל

תן ציון למאמר זה

0