ראשי | גלגל המזלות | לואיסנה לופליטו - מפה אסטרולוגית

לואיסנה לופליטו - מפה אסטרולוגית

לואיסנה לופליטו - מפה אסטרולוגית לואיסנה לופליטו - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים ללואיסנה לופליטו? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של לואיסנה לופליטו

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

הירח במזל דלי מתאר אמנית שלא ממש בא לה לפסוע בתלם, והיא לא משועבדת לתכתיבים ולכללי התנהגות מקובלים. שונאת טכסים ומורדת מושבעת במוסכמות. מתעבת חנפנים, כמו גם את אלה שסוגדים לכסף. תחביבה הגדול הוא להוציא את מעריציה מאזורי הנוחות שלהם. מי שנדלק עליה מוזמן לאתגר את מוחה.

נקודת המזל ב-'טלה' מספרת על סטייל רומנטי שונה וחריג שתמיד נותן צ'אנס לקטעים מוטרפים ומקוריים, ולעולם לא למשהו נדוש. האמת היא שאם תנהג אחרת, היא עלולה להירדם משעמום. תמיד מוכנה להקשיב לרעיונות משוגעים, ובדרך כלל היא מבסוטה מכל דעה, ובלבד שתהיה מקורית ומחדשת.

הכוכבים מרס ומרקורי ב-'תאומים' רומזים שהיא מכבדת את חבריה ואת בני משפחתה אך מתעקשת לעצב את חייה במו ידיה, וזה אומר שהיא רוכשת ניסיון בדרך הקשה משום שלא בראש שלה להקשיב לעצות, ומעדיפה לחוות על בשרה את הניצחונות ואת הכישלונות.  בקיצור, מי שהשעמום מטריף את דעתו והוא מחפש לעצמו ידידה סוערת במיוחד, מומלץ לו לקחת צ'אנס איתה בעיניים עצומות.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1030 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל טלה, אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה, מזל תאומים, מזל דלי, אסטרולוגיה הורוסקופ, לואיסנה לופליטו, לואיסנה לופילטו המורדים, לואיסנה לופילטו 2012, תמונות של לואיסנה לופילטו, לואיסנה לופילטו תמונות

תן ציון למאמר זה

0