ראשי | גלגל המזלות | ליונל מסי - מפה אסטרולוגית

ליונל מסי - מפה אסטרולוגית

ליונל מסי - מפה אסטרולוגית ליונל מסי - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לליונל מסי? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של ליונל מסי

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

הזווית המאתגרת בין הכוכבים יופיטר ומרס מעידה על אנרגיה רבה ויכולת ביצוע מרשימה. אומץ לב ויושר אישי יוצאי דופן. פתרון בעיות בשיטת הזבנג וגמרנו. נטייה להסתער על מכשולים בלי לעשות חשבון. נפש עליזה ואופטימית. נדיבות וטוב לב. שאיפה לאתגרים. פזיזות בענייני כספים. כושר ביצוע ויכולת ארגון ופיקוד. ידידות וחברותיות. אהבת בילויים, טיולים ונסיעות.

האנרגיות ההתקפיות בין המזלות תאומים וקשת, אופייניות לאדם שתמיד נמצא בפול-ווליום. אין מצבי ביניים – הכול או לא כלום. שונא פלסף ומשתעמם בקלות. סבלנות היא לא ממש התכונה החזקה שלו, וזה אומר שהוא פועל בסגנון של: "אני רוצה את זה כאן ועכשיו ולא אכפת לי מה ואיך".

הקרבה הקוסמית שבין הכוכבים מרקורי ומרס מספרת כי החופש האישי הוא אחד הדברים שממש חשובים עבורו. הוא זקוק להרגשה של עצמאות וחוסר תלות. נמשך אל הרפתקאות המלוות במסעות, תנועה, שיחות לאור הירח ואווירת קמפינג. יהיה אחלה חבר, אבל בתנאי שהצד השני לא ינג'ס לו ולא יתעלק עליו. מתעב גינונים ומוסכמות חברתיות, ומעדיף גישה ישירה וספונטאנית.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1186 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה, מזל תאומים, מזל קשת, אסטרולוגיה הורוסקופ, ליונל מסי, ליונל אנדרס מסי, ליונל מסי בישראל, ליונל מסי ביוגרפיה, ליונל מסי קורות חיים, ליונל מסי 2010, ליונל מסי יהודי, ליונל מסי תמונות

תן ציון למאמר זה

0