ראשי | גלגל המזלות | ליידי גאגא (סטפני ג'ואן אנג'לינה ג'רמנוטה) - מפה אסטרולוגית

ליידי גאגא (סטפני ג'ואן אנג'לינה ג'רמנוטה) - מפה אסטרולוגית

ליידי גאגא (סטפני ג'ואן אנג'לינה ג'רמנוטה) - מפה אסטרולוגית ליידי גאגא (סטפני ג'ואן אנג'לינה ג'רמנוטה) - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לליידי גאגא? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של ליידי גאגא

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

הליידי נולדה ביום בו השתקפו השמש וונוס במזל טלה, כוכב מרקורי במזל דגים, הירח בעקרב, ואילו כוכב מרס התנדנד על הגבול שבין קשת לגדי. מוסר השכל: אם יש לכם שם באורך של רכבת, לא נורא אם הכוכבים שלכם מפוזרים על פני מספר קרונות.

הצמידות הקוסמית שבין הכוכבים מרס ונפטון נחשבת לתופעה נדירה, אלא אם אתם מצליחים לנגן את המארש הטורקי של מוצרט, עוד לפני שאתם יודעים איך מאייתים את זה. עושה רושם שבכל הנוגע לסטפני, זה מה שקרה. כוכב מרקורי במזל דגים מתדלק את הנטיות האמנותיות.

גם הקטע ההרמוני שבין הכוכבים אוראנוס וונוס לא ממש שכיח, אך מותר לצפות לשכמותו במפות אסטרולוגיות שמייצגות (הבה לא נהיה בוטים) התנהגות לא ממש שגרתית. בטח לא כזו שמקובלת באחווה החנונית.

הירח ב – 'עקרב' קובע כי סטפני בורכה בעליזות טבעית ובנפש אופטימית. כסף עבורה הוא מצרך שנועד לעשות לה שמח בלב. לא ממש בחורה שיושבת על שק החסכונות. לא עושה סוד מאהבותיה. פולטת מה בראש שלה גם אם זה מקפיץ לכם את הפיוזים. אוהבת להפעים ולהדהים. מחבבת פרשיות סוערות המותירות אותה (ואתכם) על הקרשים. זקוקה להמון שינויים וגיוונים.
 
הזווית שבין הכוכבים אוראנוס וונוס רומזת כי היא ניחנה באטרף שמחייב אותה לזוגיות עם פרטנרים שעשויים להתמודד מולה בגובה העיניים. היא מקורית, יוצאת דופן, מהממת, שונאת משמעת, ממציאה לעצמה עולמות משלה, אינטליגנטית ומחפשת ריגושים. למזלה הטוב קיים רסיס של יציבות במפת הלידה שלה (ותודה למזל גדי) המעניק לה עוגן בקרקע המציאות, מה שאומר שאילו לא הייתה קיימת השפעת כזו היא, ליידי גאגא, הייתה, נו טוב, בואו לא נדבר על זה...

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1068 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל טלה, אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה, מזל עקרב, מזל גדי, מזל דגים, אסטרולוגיה הורוסקופ, ליידי גאגא, ליידי גאגא בישראל, ליידי גאגא יהודיה, ליידי גאגא 2012, ליידי גאגא 2009, סטפני גואן אנגלינה גרמנוטה

תן ציון למאמר זה

0