ראשי | גלגל המזלות | מייגן טריינור - מפה אסטרולוגית

מייגן טריינור - מפה אסטרולוגית

מייגן טריינור - מפה אסטרולוגית מייגן טריינור - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים למייגן טריינור? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של מייגן טריינור

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

השמש במפת הלידה של מייגן 'מתנדנדת' על הגבול שבין המזלות קשת וגדי ומקבעת בזה אישיות חצויה בין שני מזלות בעלי אופי קוטבי האחד כלפי האחר. ממזל קשת היא שואבת אינטליגנציה גבוהה וקליטה מדהימה שמפצה אותה על תזזיות, להיטות וחוסר סבלנות. הודות למזל זה היא לוחמנית המתנפלת על מכשולים ומכסחת להם ת'צורה. אם יתברר לה כי שגתה, לא תהסס להתנצל. מתקשה לוותר על ריגושים ומתעבת מוסכמות חברתיות.

מנגד ניצב הפן השני של מייגן – זה שיונק ממזל גדי - שיודע כי על מנת לנצח חייבים להשקיע והרבה. עבורה, הצלחה ותשואות אינן רק גמול הולם למאמציה אלא צורך נפשי ורגשי. היא תיתן הכול כדי להצליח, אבל ממש הכול. תשקיע קילוגרמים של אנרגיה כדי שהסובבים אותה יראו ויפנימו עד כמה היא  כישרונית, חלומית ומושלמת שאין עוד כמוה לחוכמה, שנינות, וקסם אישי. בינה לבין עצמה היא בחורה עוצמתית, מפוכחת, חרוצה ועקשנית.
 
על פי האסטרולוגיה הסינית מייגן נולדה בשנת התרנגול, מה שאומר שהשנה – שהיא שנת הקוף – הכוכבים צופים לה אקשן וריגושים בקריירה אך בתנאי שלא תתפוס ראש עם קטעים שנוצרו בידי אחרים אלא היא תהיה זו שתיזום ותיצור אותם. עם זה, צפויה נדנדה לחשבון הבנק שלה שעלול למצוא את עצמו בחברת לא מעט המראות ונחיתות. נראה כי גם חיי הלב והרגש עומדים לחוות שינויים ומהפכים.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1179 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה סינית, אסטרולוגיה, מזל קשת, מזל גדי, אסטרולוגיה הורוסקופ, שנת הקוף, שנת התרנגול, מפת הלידה, מייגן טריינור

תן ציון למאמר זה

0