ראשי | גלגל המזלות | ניימאר - מפה אסטרולוגית

ניימאר - מפה אסטרולוגית

ניימאר - מפה אסטרולוגית ניימאר - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לניימאר? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של ניימאר

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

אנרגיות של גאונות עולות ובוקעות מן הזווית שבין הכוכבים אוראנוס ומארס: אוראנוס מייצג אינטליגנציה, תחכום וגאונות ואילו מארס מייצג היבטים פיסיים כוחניים עד כדי אגרסיביות. היחסים בין השניים מעידים על יכולות וירטואוזיות בהפעלת הגוף, כמו גם על קואורדינציה מוטורית יוצאת דופן. אדם אשר תופעה מעין זו מופיעה במפת הלידה שלו, חייב להיות טיפוס מאוד לא צפוי (על דרך החיבה).

בהשפעת כוכב ממוזל ששמו יופיטר, נראה כי ניימאר הוא פצצת אנרגיה של אש וגופרית שלא ממש כדאי לשהות בסביבה כשהוא חוטף ג'ננה. בדרך כלל וכמעט תמיד הוא ישיג את מבוקשו בשיטת 'הראש בקיר'. לפעמים הקיר יישבר ולפעמים הלך על הראש. צפוי סגנון התנהגות של 'רוצה אז עושה', שזה אומר שאין הרבה פילטרים בין הרצון לבין העשייה, ואולי זה סוד קסמו וכוחו.

הזווית בין כוכב מארס לבין כוכב פלוטו, רומזת על אישיות אובססיבית שזה, (בשביל מי שטרם התנסה) מזמין (בין היתר) תנודות חריפות במצב הרוח. הזווית הזו גם מלמדת על פרפקציוניזם (נטייה לשלמות ביצוע) שקצת מתנגש (בעצם, קצת הרבה) עם נטיותיו של ניימאר לאימפולסיביות ולמרדנות.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1293 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה, אסטרולוגיה הורוסקופ, מפת הלידה, ניימאר, ניימאר 2017, ניימאר תמונות, ניימאר ברצלונה, ניימאר יהודי

תן ציון למאמר זה

0