ראשי | גלגל המזלות | סברינה קרפנטר - מפה אסטרולוגית

סברינה קרפנטר - מפה אסטרולוגית

סברינה קרפנטר - מפה אסטרולוגית סברינה קרפנטר - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לסברינה קרפנטר? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של סברינה קרפנטר

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

השמש וכוכב מרקורי במזל שור מתארים בחורה שזקוקה לבילויים בסביבה נוחה ונעימה, רצוי בתוספת של ארוחה טעימה, ואם אפשר אז כדאי לפזר בשטח גם מספר כורסאות נוחות ואפילו קצת מוסיקה. לא תתנגד לאיזו בריכה קטנה, עדיף מחוממת, ככה שתוכל לטבול כשיבוא לה. ובכלל, מה רע בג'קוזי ?

כוכב ונוס במזל סרטן חושף פן רגיש ורגשני של יוצרת שזקוקה לשפע של חום ואהבה ללא גבולות, אפילו שהכוכבים מתעקשים שבסופו של קטע היא תקשור את גורלה עם פרטנרים שנטועים בשתי רגליהם בקרקע המציאות. תשוקתה לביטחון וליציבות כה עזה, עד שלעיתים היא נוטה להתקשר אפילו לפריטי לבוש או חפצים שמעניקים לה הרגשה של ביסוס ושלווה.

נקודת המזל באריה שוברת כיוון ומגלה שסברינה מוכנה לפזר נדיבות בכמויות מפחידות, בעיקר כדי להרשים את אלה שהיא קרועה עליהם. שכבר מגיל צעיר הפגינה עצמאות וחוסר תלות בסובבים אותה, ותבעה לעצמה חופש אישי ומרחב פעולה. הירח בדגים צובע את מפת הלידה בגוונים אמנותיים. כוכב מרס במאזניים אחראי על לוּק מדליק.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


2534 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה, מזל שור, מזל סרטן, מזל אריה, אסטרולוגיה הורוסקופ, סברינה קרפנטר, תמונות של סברינה קרפנטר, סברינה קרפנטר תמונות, סברינה קרפנטר בישראל

תן ציון למאמר זה

0