ראשי | גלגל המזלות | סימון ביילס - מפה אסטרולוגית

סימון ביילס - מפה אסטרולוגית

סימון ביילס - מפה אסטרולוגית סימון ביילס - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לסימון ביילס? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של סימון ביילס

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

הזווית המאתגרת בין שלושה גרמי שמיים לבין כוכב לוחמני ששמו מרס, אופיינית לאנשים שחייהם נראים כמו רכבת שדים שמגבירה תאוצה מרגע לרגע. התופעה מבססת אופי סוער ומסתער, גועש ורועש, מהיר ואימפולסיבי, ילדותי וספונטאני, נמרץ ותובעני, חם ולוהט, בוער וכועס, מתווכח ומתפייס, נלחם ונרגע, פולש וכובש, קוצף ושוצף. כזה הוא אופייה של סימון הלוגמת בחדווה מגביע-החיים וממצה את הנאותיה עד תום.

כוכב ששמו אוראנוס מלמד על סף רגישות נמוך, מה שאומר שלא ממש מסובך להביא לה את הג'ננה. היא אנרגטית המתמודדת נפלא עם אתגרים הדורשים ריכוז רב של אנרגיה להשגת מטרה ברורה. אמיצה, עשויה ללא חת ואינה חוששת להתייצב מול סכנות. בעצם, לעיתים תכופות היא שמה את נפשה בכפה. בהשפעת מזל דגים היא יוצאת מגדרה כדי להיטיב עם אהוביה, אהובה על חבריה ונערצת על ידי בני משפחתה. מוכנה להקריב את עצמה על מזבח עקרונותיה.

הירח ב – 'תאומים' מספר כי זקוקה להמון ריגושים כדי לגוון את חייה. במו ידיה היא מקימה לעצמה אתגרים, כדי שתוכל להסתער עליהם. אלופה אמיתית במשימות הדורשות אומץ, נחישות, יוזמה, כוח, רוח לחימה, עקשנות ואסרטיביות. החיים עבורה הם שדה קרב, אך היא לא נוקמת ואינה נוטר טינה. ניחנה באנרגיה פיסית רבת עוצמה המעניקה לה יתרון בפעילות גופנית. בורכה בעליזות טבעית ובנפש אופטימית.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1260 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה, מזל תאומים, מזל דגים, אסטרולוגיה הורוסקופ, סימון ביילס

תן ציון למאמר זה

0