ראשי | גלגל המזלות | סלינה גומז - מפה אסטרולוגית

סלינה גומז - מפה אסטרולוגית

סלינה גומז - מפה אסטרולוגית סלינה גומז - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לסלינה גומז? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של סלינה גומז

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

השמש המתנדנדת בין המזלות סרטן ואריה מספרת על התלבטות בין משפחתיות ובין הרפתקנות, בין רגישות ובין קשיחות, בין ביישנות ובין מנהיגות, בין עדינות ובין כריזמה. ממזל סרטן היא שואבת תעצומות נפש שמקורן בזיכרונות ילדות עליהם היא מתרפקת, ואילו ממזל אריה היא חופנת מלוא הטנא פוזות ספונטאניות בעלות אופי דרמטי.

הכוכבים ונוס ומרקורי מחזקים את פן האריה ומצמצמים את פן הסרטן, ובזה הם לוקחים את מפת הלידה ואת סלינה אל קדמת הבמה תחת אור הזרקורים. התופעה מולידה התמכרות לתשואות הקהל. הירח ב – 'טלה' מבסס את מנת הריגושים המוטרפים ומעצים את הנטייה ללכת עם הראש אל תוך הקיר, על-מנת לבדוק מי מהם יישבר ראשון.

נקודת המזל ב – 'קשת' רומזת כי המוֹטוֹ של סלינה הוא 'חיה ותן לחיות', מה שאומר 'אל תיכנסו לי לורידים'. הבחורה הזו מוכנה להמר על כל מה שזז ואין לה בעיה לתת צ'אנס גם לקטעים שרוב האנושות נוטה להתרחק מהם. מפת הלידה נחתמת עם כוכב מרס ב – 'שור' שבוזק עליה אבקת עקשנות ורכושנות. 

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


2027 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל טלה, אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה, מזל שור, מזל סרטן, מזל אריה, אסטרולוגיה הורוסקופ, סלינה גומז, סלינה גומז בישראל, סלינה גומז 2014, סלינה גומז 2013, סלינה גומז 2011, סלינה גומז 2012, סלינה גומז 2010, סלינה גומז מידע

תן ציון למאמר זה

0