ראשי | גלגל המזלות | סקרלט גוהנסון - מפה אסטרולוגית

סקרלט גוהנסון - מפה אסטרולוגית

סקרלט גוהנסון - מפה אסטרולוגית סקרלט גוהנסון - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לסקרלט גוהנסון? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של סקרלט גוהנסון

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

השמש וכוכב מרקורי במזל קשת מתארים דמות שעושה מה שבראש שלה וכיף לבלות בחברתה. לא מתמרחת, לא נכנסת לאחרים אל מתחת לוורידים ולא אוהבת שמתעלקים עליה. סיסמתה היא 'חיה ותן לחיות', מה שאומר 'תהיה חבר שלי, אבל אל תחנוק אותי'. שונאת להיכבל אל מסגרת מחייבת ונמנעת מלכבול אחרים. לא מפריע לה להקשיב לדעות שלא מתלבשות לה על השכל, אבל בסופו של יום תעשה את מה שבראש שלה.

כוכב מרס במזל דלי כורך עבורה ספר-חוקים משלה, שלא תמיד מסתדר עם ספר-החוקים המקובל. היא חכמה, אינטליגנטית, ישירה, גלויה והוגנת שתמיד מחפשת את הצדק, ולא אכפת לה להגן על אלה שלא יכולים להגן על עצמם. יופי של חברה, אבל גם יופי של יריבה. מסתדרת היטב במקומות עם סטייל, אבל מרגישה טוב עם עצמה גם בתור זרוקה. אהבתה למרחבים ולחופש כה עזה, עד שהיא עלולה לחוש מחנק גם במעלית או בחדר שחלונותיו מוגפים.

על פי האסטרולוגיה הסינית סקרלט נולדה בשנת החולדה (עכברוש) מה שאומר שהשנה – שהיא שנת הקוף – צפויה לה קריירה חלומית ומהממת בה עשויים להתנדף שיירים מבלגאנים שפקדו אותה לפני כשנה. יהיה עליה לגלות אסרטיביות ונחרצות על מנת שלא לפספס הזדמנויות. את ענייניה הכספיים כדאי לה לנהל ביד רמה אף-על-פי שממתינה לה תקופה הישגית ומשגשגת. כדי להימנע משברון לב מומלץ לה להזרים תבונה והיגיון אל תוך חיי הזוגיות ולהדיר רגליה מהרפתקאות ממולכדות.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1101 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה סינית, אסטרולוגיה, מזל קשת, מזל דלי, אסטרולוגיה הורוסקופ, שנת הקוף, שנת החולדה, סקרלט גוהנסון, סקרלט ג'והנסון תמונות, סקרלט ג'והנסון יהודיה, סקרלט ג'והנסון ישראל

תן ציון למאמר זה

0