ראשי | גלגל המזלות | פול ווסלי - מפה אסטרולוגית

פול ווסלי - מפה אסטרולוגית

פול ווסלי - מפה אסטרולוגית פול ווסלי - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לפול ווסלי? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של פול ווסלי

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

השמש במזל אריה מתעמתת עם כוכב מרס במזל מאזניים, מה שיוצר בלגאן רגשי המתנדנד בין הרוח והצלצולים של מזל אריה, ובין הרוגע והשלווה של מזל מאזניים. בין המלכותיות והשוֹאוֹ של מזל אריה, ובין הביישנות הטבעית והקסומה של המאזניים. התופעה באה לידי ביטוי בהתנהגות הפכפכה.

הכוכבים ונוס ומרקורי במזל סרטן מספרים כי פול מחובר בטבורו אל משפחתו ואל אירועי ילדותו, תוך שהוא מסרב להתנתק מזיכרונות שהפכו להיסטוריה. מצבים מעין אלה עשויים להעיד גם על קושי להיפרד מחפצים שסיימו את תפקידם. הזווית החיננית שבין הכוכבים יופיטר וונוס מעניקה מזל וברכה בשדה האהבה.

הזווית שבין הכוכבים ונוס ופלוטו רומזת על נטייה לפרפקציוניזם שעשויה להיטיב עם מעסיקיו, אך לא ממש תורמת לשלוות נפשו. הירח במזל בתולה לוקח את הדברים אל פליטות פה שנונות אך ביקורתיות. הזווית אל כוכב אוראנוס מעידה על דחף בלתי נשלט למקוריות בכל מחיר. נקודת המזל ב – 'סרטן' מעודדת חיי משפחה זורמים והרמוניים.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


3790 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה, מזל סרטן, מזל אריה, מזל בתולה, מזל מאזניים, אסטרולוגיה הורוסקופ, פול ווסלי, פול ווסלי יהודי, תמונות של פול ווסלי

תן ציון למאמר זה

0