ראשי | גלגל המזלות | קיארה פראני - מפה אסטרולוגית

קיארה פראני - מפה אסטרולוגית

קיארה פראני - מפה אסטרולוגית קיארה פראני - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לקיארה פראני? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של קיארה פראני

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

הכוכבים מרס וכירון 'צמודים' זה לזה במזל תאומים ומבשרים על אישה מהירת תפיסה, קלילה בהתנהגותה, מקסימה את סביבתה, שנונה בהבעתה, זריזה בתנועתה ובעלת יכולת נפלאה להבעה בעל-פה ובכתב. חביבה על כל רואיה, אשת שיחה זורמת, ווכחנית ודעתנית אך מתעבת מריבות, לא נוטרת טינה, אנרגטית ונמרצת כמו עדר סוסים שועטים, וחובבת טיולים ונסיעות.

הכוכבים ונוס ויופיטר 'צמודים' זה לזה במזל טלה ומספרים שהיא יודעת מעט על הרבה, משתעממת בקלות, לא משתגעת על מסגרות ממוסדות, לא לוקחת את החיים בכבדות, רצה בשני כיוונים בעת ובעונה אחת, שונאת להתחייב, שונאת להיכבל, מאוהבת באקשן ובהרפתקאות, קרועה על ריגושים ובזבזנית של כסף. היא אינטליגנטית, בהירת מחשבה, אשת שיווק מלידה ואלופת העולם ביחסי ציבור.

הירח המתנדנד על הגבול שבין המזלות אריה ובתולה מביא איתו שואו ענק ממזל אריה, לצד פרפקציוניזם מקצועי ממזל בתולה שקובע כי הקלילות מסתיימת ברגע בו היא מתיישבת אל שולחן העבודה. בתכלס היא מישהי שאנשים אוהבים לאהוב – גם אם קשה להם להסביר מדוע.

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


2040 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל טלה, אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה, מזל תאומים, מזל אריה, מזל בתולה, אסטרולוגיה הורוסקופ, קיארה פראני, קיארה פראני ישראל

תן ציון למאמר זה

0