ראשי | גלגל המזלות | קלואי גרייס מורץ - מפה אסטרולוגית

קלואי גרייס מורץ - מפה אסטרולוגית

קלואי גרייס מורץ - מפה אסטרולוגית קלואי גרייס מורץ - מפה אסטרולוגית

רוצים לדעת מה צופים הכוכבים לקלואי גרייס מורץ? תופתעו לגלות מה אומרת האסטרולוגיה על מפת הכוכבים של קלואי גרייס מורץ

לשיחה אישית עם מיסטיקנים מומלצים בכל נושא חייגו עכשיו: 03-6145910

על פי האסטרולוגיה, אסטרולוגים יכולים לנתח את מיקום הכוכבים בזמן הלידה (מפה אסטרולוגית) ויכולים לצפות מה יהיה אופיו של האדם: החולשות שלו והחוזקות שלו וכמו כן לבנות הורוסקופ אשר יצפה את עתידו של האדם.

נתנו לאסטרולוגים מומלצים ובכירים את תאריך הלידה, והנה המפה האסטרולוגית ותחזית אסטרולוגית שתראה לנו מה צופים הכוכבים.

 

הודות לכוכב מרס במזל מאזניים קלואי רומנטיקנית מהממת, אך אל תצפו ממנה שתעשה עבורכם את העבודה. היא זקוקה לחיזורים ולהמון תשומת-לב. נפלאה כפרטנרית ומשקיעה ים של נשמה במערכת היחסים. גם דרישותיה בהתאם. שייכת ליסוד האוויר האינטליגנטי והסוער ומן ההיבט האסטרולוגי הטהור, מתאימה למזלות האש: אריה, קשת וטלה. האוויר נחשב ליסוד המלהיט את האש. גדולה מהחיים וגם כשהיא אדישה כלפי חוץ, בפנים היא תוססת.

הזווית בין הירח לכוכב סטורן רומזת כי מתחת לאיפור היא בחורה חמימה וביתית הזקוקה לאנשים נאמנים ומסורים על מנת שיעניקו לה יציבות, הגנה וביטחון. דווקא טיפוסים הרפתקנים שלעיתים היא נמשכת אליהם, יתקשו לעמוד בציפיותיה. המזל שהכי 'תפור' עליה הוא אריה, המשובץ קוטבי לה על גלגל המזלות ולכן גם משלים אותה.

כוכב אוראנוס (כוכב מוטרף) משגר חץ חושני אל כוכב ונוס [כוכב רומנטי], מה שרומז על סטייל מתריס וחריג בכל הנוגע לענייני הלב והרגש. כוכב יופיטר [כוכב של ברכה] מרעיף מטובו על 'מזל דלי' וממילא על קלואי הנמנית עם ילידי מזל זה. כוכב נפטון [כוכב הזוי ויצירתי] 'נצמד' לכוכב מרקורי, מה שמבשר על נטייה לריחוף בצד כישרונות אמנותיים [הולך טוב ביחד].

הורוסקופ יומי
הורוסקופ שבועי
הורוסקופ אהבה יומי

מחפש מטפל/ת בתחום? בקטלוג המטפלים שלנו תמצאו את האדם הנכון... לחץ/צי כאן


1529 אנשים קראו ושיתפו עמוד זה. שתף עם חברים: Post on Facebook Twitter
מחפשים מסטיקנית? חפשו באינדקס המטפלים והיועצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן
עוד באותו נושא:

מזל טלה, אסטרולוגיה יומית, אסטרולוגיה, מזל אריה, מזל מאזניים, מזל קשת, מזל דלי, אסטרולוגיה הורוסקופ, קלואי גרייס מורץ, מזלות האש

תן ציון למאמר זה

0